Kinga Duda nie spoczywa na laurach! Córka prezydenta otrzymała posadę młodszego prawnika w jednej z warszawskich kancelarii. Kobieta pochwaliła się osiągnięciami na swoim profilu na LinkedIn.

Kinga Duda urodziła się w 1995 roku i studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jak się okazało 24-latka, mimo swojego młodego wieku nie zamierza próżnować. Udało jej się dostać posadę młodszego prawnika w kancelarii Maruta Wachta!

Kinga Duda jest młodszym prawnikiem!

Długo nie trzeba było czekać, aby Kinga Duda otrzymała swoją pierwszą pracę, w końcu kobieta jest wyjątkowo zdolna. W ubiegłym roku udało jej się nawet reprezentować Uniwersytet Jagielloński w finale międzynarodowego konkursu prawniczego w Wiedniu. Teraz czekają ją całkiem nowe wyzwania.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”139013″] 

Jak poinformowała córka prezydenta RP, na swoich mediach społecznościowych jej profil zawodowy uległ zmianie. Od początku listopada kobieta rozpoczęła karierę prawniczki w stołecznej kancelarii Maruta Wachta. Otrzymała tam posadę junnior associate, czyli młodszego prawnika. Oznacza to, że będzie mogła zdobyć doświadczenie, a także rozważyć, w jakich obszarach prawa ma zamiar się specjalizować. Oczywiście, jej pracę na początku będą nadzorować bardziej doświadczeni prawnicy.

Kinga Duda
facebook.com/jagiellonianvismoot

Ponadto, jak podaje portal kobieta.wp.pl, sugerując się informacjami zamieszczonymi na portalu money.pl, który powołują się na branżowe raporty, młodszy prawnik w kancelarii może zarobić nawet 7 tys. zł miesięcznie.

Największymi zainteresowaniami Kingi Dudy są międzynarodowe prawo handlowe i prywatne, postępowanie cywilne oraz metody alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów — i to właśnie w tych tematach córka prezydenta kraju ma najbardziej rozległą wiedzę. 

Kancelaria Maruta Wachta 

Maruta Wachta sp.j. to firma specjalizująca się w prawie nowych technologii i zamówień publicznych, a także prawie własności intelektualnej czy procesach sądowych. Jak się okazuje, są specami, także we wdrożeniach RODO, ochronie danych osobowych czy też prawach autorskich. 

Kinga Duda
linkedin.com, Kinga Duda

Firma na swoim koncie ma wiele sukcesów. Między innymi, udało jej się reprezentować Operatora Chmury Krajowej — spółkę założoną z inicjatywy PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kinga Duda
fot.screen youtube.com, Telewizja Republika

Para prezydencka zapewne jest dumna z osiągnięć córki. 

Kinga Duda
fot.screen youtube.com,
patriotycznyinternet

Kobieta już nie raz zadziwiła wszystkich swoim intelektem, a także wrodzoną gracją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Edyta Wojtczak, legenda telewizji nie widziała męża 30 lat. W końcu poznała prawdę o zaginionym ukochanym
  3. Brat Dominiki Gwit to umięśniony przystojniak. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia
  4. Emerytura Krystyny Loski jest głodowa. Legenda telewizji musi liczyć na pomoc sławnej córki
  5. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułZnana aktorka przyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Zrobiła to pod wpływem upokarzających zdjęć paparazzi
Następny artykułSyn, jego mama i dziadek zmarli w przeciągu tygodnia. Powód wstrząsnął rodziną
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.