Krzysztof Tyniec to jedna z tych gwiazd, która nie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Choć w wywiadach zawsze podkreśla, że jest szczęściarzem, do tej pory nie było wiadomo, dlaczego aktor nigdy nie wspomina o swojej żonie. Tym razem uchylił jednak rąbka tajemnicy i zdradził, jaki jest powód. Tajemnica ich małżeństwa właśnie wyszła na jaw.

Krzysztof Tyniec nie lubi rozmawiać o swojej rodzinie, a podczas wywiadów skupia się przede wszystkim na swojej pracy zawodowej, dlatego tak niewiele wiadomo na temat jego żony. Aktor zdradził, jaki jest tego powód. 

Krzysztof Tyniec: żona

Krzysztof Tyniec ze swoją ukochaną poznał się, mając 16 lat. Choć wtedy nie zdawał sobie sprawy, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, od razu jak ją zobaczył, pomyślał, że to cudowna dziewczyna. Na całe szczęście aktor, który wtedy grał w zespole, również przypadł do gustu Jagodzie. 

To ona wspierała go głównie w jego pasji do aktorstwa, ponieważ mama liczyła, że jej syn zostanie górnikiem, a tata z kolei, że przejmie prowadzoną przez niego restaurację. To właśnie determinacja jego żony sprawiła, że aktor spełnił swoje marzenia. Dlaczego zatem o niej nie wspomina? Okazuje się, że na jej własne życzenie. Kobieta poprosiła o to jeszcze zanim ten stał się sławny.

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. „Takich zdjęć już nie będzie”
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Ciężkie początki

Krzysztof Tyniec, podobnie jak Sylwester Maciejewski  z Ranczanie od razu został znanym aktorem i jak sam wspomina, początki były ciężkie, zwłaszcza gdy na świecie pojawiły się ich dwie córki.

-Wszystkiego musieliśmy dorabiać się sami. Nikt nam niczego nie dał. Zresztą nie było takiej możliwości, abyśmy przejęli dobra materialne od rodziców– cytuje słowa aktora portal Pomponik.  

Aktor, który jest ze swoją żoną od ponad 42 lata, jak sam wspomina, nie myśli o tym, co go ominęło, ale raczej co by stracił, gdyby wybrał kogoś innego. Historia ich niezwykłej miłości wywołuje łzy wzruszenia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Krzysztof Tyniec
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Krzysztof Tyniec jest ze swoją żoną od ponad 42 lata. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto w dzieciństwie jadł kogel-mogel? Teraz kultowy deser zyskał zupełnie nową odsłonę
  2. Jedna kobieta nie żyje, dwie zostały ranne. Dramatyczne wydarzenia w Europie
  3. Kinga Duda zaatakowana przez liderkę Strajku Kobiet. Nazwała ją polską wersją #NaziBarbie
  4. Kobieta kupiła bluzkę w popularnej sieciówce. Szybko pożałowała, na jej ciele pojawiły się poparzenia i pęcherze [FOTO]
  5. Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię
  6. Wlała małą butelkę coli do toalety i chwilę poczekała. Efekt ściął ją z nóg

Źródło: pomponik.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.