Małgorzata Ostrowska-Królikowska to popularna aktorka filmowa i teatralna. Gwiazda zamieściła właśnie post, który nawiązuje do odejścia bliskiej dla niej osoby. Kogo pożegnała mama Antka Królikowskiego?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała na swój profil na Instagramie wzruszającą fotografię, za pomocą której pożegnała wybitną aktorkę. Gwiazda upamiętniła w ten sposób śmierć Barbary Krafftówny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała zmarłą aktorkę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła niedawno na swoim profilu w social mediach post, w którym wspomniała o mijającym czasie i odchodzących ludziach. W 2020 roku gwiazda pożegnała swojego ukochanego męża Pawła Królikowskiego, którego do tej pory wspomina w swoich mediach społecznościowych. Teraz aktorka nawiązała do śmierci innej bliskiej dla niej osoby.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała na swój profil na Instagramie czarno-białe zdjęcie, którym chciała upamiętnić odejście wybitnej polskiej aktorki Barbary Krafftówny. Honorata z kultowego serialu „Czterech pancernych i pies” zmarła 23 stycznia 2022 roku w wieku 93 lat. Mama Antka Królikowskiego pożegnała zmarłą ikonę kina za pomocą wzruszającego wpisu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w opisie dodanej fotografii nawiązała do mijającego czasu i odchodzących ludzi. Gwiazda podziękowała wybitnej aktorce za wspólnie spędzony czas oraz niesamowite role, jakie po niej pozostały.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-BARBARA KRAFFTÓWNA R.I.P

Kiedy odchodzą tacy ludzie, mam wrażenie, że kończy się świat, który był mi bliski. Dziękuję za cudowne role, humor i wdzięk, za spotkanie i rozmowę, radość życia, „niuansiki niuansików” – napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim profilu na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie