Małgorzata Rozenek aktywnie wspiera akcję #zostańwdomu. Gwiazda TVNu regularnie publikuje na Instagramie posty pokazujące, jak mija jej czas kwarantanny. Czym zajmuje się Radosław Majdan, gdy ciężarna żona wypełnia domowe obowiązki?

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży. Dumnie pokazuje fanom zaokrąglony brzuszek na swoich mediach społecznościowych. Niedługo na świat przyjdzie jej trzeci syn. Internautów nurtuje pytanie, czym zajmuje się mąż Małgosi, podczas gdy ona wytrwale spełnia zadania perfekcyjnej pani domu. Fani martwią się o zdrowie swojej idolki i z niecierpliwością czekają na pojawienie się na świecie kolejnego członka jej rodziny.

Co robi ciężarna Małgorzata Rozenek?

Kilka dni temu na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiło się zdjęcie, na którym prasuje piżamę. Jak sama gwiazda stwierdza: kwarantanna to czas, kiedy nawet prasowanie staje się pewnego rodzaju przyjemnością. Mimo pozytywnego wydźwięku opisu, fani Rozenek są zaniepokojeni faktem, że kobieta podczas zaawansowanej ciąży sama wypełnia wszystkie domowe obowiązki.

Internauci dopytują w komentarzach, czym w tym czasie zajmuje się mąż prezenterki. Nie dostają jednak jednoznacznej odpowiedzi, bo piłkarz w jednym z komentarzy ironicznie odpowiada: wczoraj wyłączyłem telewizor. W jednym z wywiadów małżeństwo zdradziło jaki podział obowiązków panuje w ich domu. Stereotypowe kobiece zadania wypełnia Małgosia. Z pewnością gotowanie i sprzątanie nie nie stanowią większego wyzwania dla perfekcyjnej pani domu, ale czy tak powinno to wyglądać podczas ciąży?

  1. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem
  2. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje 13-letni Łukasz
  3. Kobieta znalazła przy drodze zagubionego kota. Po badaniu weterynarz pobladł i zaniemówił

Akcja #zostańwdomu?

Popularny hashtag został użyty już ponad 375 tysięcy razy. Gwiazdy polskiego show-biznesu aktywnie wspierają akcję promującą powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Małgorzata Rozenek często powtarza, że należy przestrzegać zaleceń i pokazuje fanom, jak można pożytecznie spędzić czas kwarantanny. Internauci jednak pozostają czujni. Na jednym ze zdjęć dostrzegli, że mieszkanie gwiazdy wygląda inaczej, a w tle widać morze. Przejęci zaczęli dopytywać, czy zdjęcie zostało zrobione przed wprowadzonymi zaostrzeniami w przemieszczaniu się, a może Małgosia nie przestrzega domowej kwarantanny? Ich ciekawość znów nie została zaspokojona. Prezenterka wymijająco odpowiada pytaniem na pytanie: a jak ktoś ma więcej niż jeden dom?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek
fot. instagram.com @m_rozenek

Fani dostrzegli zmianę dotychczasowego miejsca zamieszkania Małgosi.

małgorzata rozenek
fot. instagram.com @m_rozenek

Oto jak gwiazda spędza czas z rodziną podczas kwarantanny.

małgorzata rozenek
fot. instagram.com @m_rozenek

Co robi Radosław, podczas gdy jego żona wypełnia domowe obowiązki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Kim jest córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała przejmujące wideo, 23-latka walczy o życie
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po krótkiej chorobie, fani nie mogą uwierzyć
  5. Premier powiedział, co z wypłatami 500 plus. Wiemy, czy polskie rodziny mają się czym martwić
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

 

źródło: kozaczek.pl