Małżeństwo było bardzo zgraną parą. Ich relacje układały się doskonale do momentu, gdy kobieta pewnego dnia nie wróciła wcześniej do domu. Gdy zobaczyła, z kim w łóżku jest jej mąż – zemdlała.

Ich małżeństwo układało się doskonale. Ona – piękna, kobieca, pełna instynktu macierzyńskiego, prawdziwa strażniczka domowego ogniska. On – męski, przystojny, odnoszący w pracy same sukcesy za sprawą wielkiej inteligencji i siły perswazji. W pewnym momencie wszystko legło w gruzach…

Kobieta wróciła do domu wcześniej

Swoją historię opisała w jednej z grup na Facebooku. To był dzień po Sylwestrze. Parze nie było dane spędzić go razem. Wspólny wypad z dziećmi do Zakopanego uniemożliwiła praca mężczyzny.

Małżeństwo miało jasny podział obowiązków domowych. Mężczyzna miał bardzo dobrze płatną pracę w międzynarodowej korporacji – dzięki jego pensji wystarczało im na wszystko, a dzieci mogły chodzić do dobrej szkoły. Kobieta była tłumaczem – pracowała w domu i zajmowała się dziećmi, w wolnych chwilach ucząc je angielskiego.

Kobieta nie przewidziała, że doba hotelowa kończy się dużo wcześniej, niż normalnie. Nie dane jej było tej nocy przeszarżować z alkoholem, ponieważ w sylwestrową noc głównie oglądała z dziećmi fajerwerki. Niewiele myśląc, wsiadła z dziećmi do samochodu i zaczęła podróż powrotną do domu – pomyslała, że zrobi swojemu mężowi niespodziankę…

Małżeństwo na włosku

Gdy weszła z dziećmi do domu, nie spodziewała się, że w powietrzu wisi coś, co może zakończyć jej małżeństwo. W mieszkaniu było bardzo cicho. Gdy minęła korytarz, stanęła jak wryta. W salonie były ślady dwóch par butów, które prowadziły do sypialni, znajdującej się na drugim piętrze apartamentu.

Zaniepokojona żona kazała iść dzieciakom do zaprzyjaźnionej sąsiadki, a ona sama po cichu weszła po schodach. Z sypialni dobiegały stłumione odgłosy. Cicho uchyliła drzwi. 

W łóżku zobaczyła dwóch mężczyzn, splecionych w jednoznacznym uścisku. Jednym z nich był jej ukochany mąż. Kobieta poczuła pisk w uszach i bardzo mocne bicie serca. Następnie… zemdlała.

Gdy się obudziła, zobaczyła nad sobą dwie przerażone twarze. Jedną z nich znała bardzo dobrze – była pierwszą rzeczą, jaką widziała każdego ranka, gdy otwierała oczy. Druga należała do mężczyzny, którego zobaczyła we własnym łóżku.

Gdy kobieta doszła do siebie, zażądała wyjaśnień. Jej mąż przyznał, że prowadzi podwójne życie – od kilku miesięcy spotykał się potajemnie ze swoim szefem. Zakochali się w sobie. 

Para wzięła rozwód. Kobiecie zajęło bardzo dużo czasu, by zrozumieć, co się stało. W końcu wybaczyła swojemu mężowi i zaakceptowała jego orientację seksualną. Po rozwodzie wciąż jednak łączy ich przyjaźń oraz dzieci, nad którymi sprawują naprzemienną opiekę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
rawpixel.com

Małżeństwo kobiety rozpadło się, po tym, gdy przyłapała swojego męża na zdradzie.

mąż
Fot. Priscilla Du Preez, Unsplash

Kobieta zrozumiała, że nie może walczyć z prawdziwą naturą męża.

żona
canva.com

Para wciąż się przyjaźni i od teraz każdy żyje w zgodzie z sobą samym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  2. Dwóch mężczyzn wzięło ślub w Zduńskiej Woli. Większość Polaków nie ma pojęcia o zaślubinach humanistycznych
  3. Nie żyje uwielbiana aktorka, znaliśmy ją z kultowych seriali. Miała 83 lata

 

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które nie umieją się ustatkować. Z nimi nie ma co liczyć na długotrwały związek
Następny artykułDziś Międzynarodowy Dzień Przytulania. Z kim będziecie go świętować?
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.