Zaręczyny to ważny krok w związku. Ich symboliczny atrybut to oczywiście pierścionek. Spraw, by był on wyjątkowy. Dopasuj do znaku zodiaku swojej partnerki odpowiedni pierścionek zaręczynowy. Doradzimy Ci jaki kształt i kamień będzie dla niej najlepszy. 

Pierścionek zaręczynowy dla wagi

Astrologia odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Warunkuje nasze preferencje, zachowania, a nawet cechy osobowości. Jakie są wagi? Eleganckie i wyrafinowane. Lubią klasykę, bez przesadnych zdobień. Idealnie sprawdzi się dla nich prosty, złoty pierścionek z szafirem w kształcie owalnym lub łezki.

Pierścionek zaręczynowy dla wodnika

To niezaprzeczalne romantyczki, bujające w obłokach. Mają w sobie dużo błyskotliwości i inteligencji życiowej. Wyjątkowe kobiety potrzebują wyjątkowych kamieni, dlatego idealny będzie dla nich cytryn lub żółty diament. 

Pierścionek zaręczynowy dla byka

Są to kobiety seksowne, silne, z wysublimowanym smakiem. Postaw na wyszukany pierścionek z rzadko spotykanym kamieniem, takim jak malachit, czy awenturyn. 

Pierścionek zaręczynowy dla strzelca

Strzelce to wolne duchy, kochające zabawę. Lubią zaskakiwać, dlatego idealny dla nich pierścionek powinien przyciągać uwagę. Nieregularny ametyst o srebrzystym wykończeniu, mieniący się opal, a może złoto-brązowy bursztyn? W tym przypadku możesz pozwolić sobie na kreatywność.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pierścionek zaręczynowy dla panny

Inteligentne, naturalne, skromne i lubiące praktyczne rozwiązania. Klasyczny pierścionek z delikatnym, okrągłym diamentem to ponadczasowy wybór, który będzie idealny dla kobiet spod tego znaku zodiaku.

Pierścionek zaręczynowy dla skorpiona

Skorpiony to osoby energiczne, odważne i nieco ekscentryczne. Nie boją się niekonwencjonalnych rozwiązań. Idealnym pierścionkiem dla nich będzie ozdoba łącząca w sobie różne faktury, kształty oraz kamienie. Co powiesz na wielki diament, z okalającymi go granatami i topazami? Są to kamienie idealne dla zodiakalnych skorpionów. 

Pierścionek zaręczynowy dla koziorożca

Ambitne, spostrzegawcze, chodzące własnymi ścieżkami, błyskotliwe i wyrafinowane. Idealne dla koziorożca będą pierścionki w stylu vintage. Biżuteria ze starej kolekcji Catier z całą pewnością zdobędzie serce Twojej partnerki.

Pierścionek zaręczynowy dla ryby

Tajemnicze, wrażliwe i emocjonalne. Wielopłaszczyznowy diament będzie idealny dla tego znaku zodiaku. Pamiętaj, by był on w prostej, eleganckiej oprawie. Osoby spod znaku ryb nie przepadają za przesadą i nadmiarem ozdób.

Pierścionek zaręczynowy dla barana

Silny, pionierski i żądny przygód. Są to kobiety, które zdecydowanie lubią się wyróżniać, dlatego idealny dla nich będzie pierścionek ze szmaragdem. Jest to wyrafinowany wybór, który będzie przyciągać uwagę. Postaw na prostokątny kształt kamienia i jego złotą oprawę.

Pierścionek zaręczynowy dla bliźniąt

Energiczne, młodzieńcze, wszechstronne. Są to osoby charakteryzujące się niesamowitą lojalnością, dlatego pamiętając cytat z Bonda ,,diamenty są wieczne”, polecamy wybór pierścionka właśnie z tym minerałem.

Pierścionek zaręczynowy dla raka

Wrażliwe, namiętne i pomysłowe. Nie lubią przesady, dlatego idealna będzie dla nich klasyczna forma w połączeniu z delikatnym kamieniem, takim jak chalcedon, czy kamień księżycowy.

Pierścionek zaręczynowy dla lwa

To prawdziwy znak ognia. Lwy są czarujące, pewne siebie, oryginalne i eleganckie. Lubią błyszczeć, dlatego wielki diament będzie idealnym rozwiązaniem dla nich. Nie musisz bać się także koloru – pięknie oprawiony jaspis może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.