Lelum.pl > Choroba Nowotworowa

Choroba Nowotworowa

Irena Jarocka
21.01.2020 22:42 Dziś 8. rocznica śmierci Ireny Jarockiej. ”Ona chyba wszystkich kochała”

Irena Jarocka zmarła 8 lat temu, wyróżniała ją delikatność i piękny głos. Fani i koledzy z pracy bardzo szanowali piosenkarkę za wrażliwość do świata. Zawsze sprawiała wrażenie osoby radosnej i pełnej życia, obdarzała wszystkich miłością. Ona chyba wszystkich kochała – mówił jej przyjaciel, czytamy na styl.pl. Artystka od wczesnego dzieciństwa interesowała się muzyką i brała udział w różnych konkursach. Jej kariera szybko nabrała tępa, ale zawsze pamiętała o swoich bliskich. Irena Jarocka otaczała wszystkich miłością, nikt nie dostrzegł, że sama miała jakieś problemy.

Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. "Nikomu nie mówiłam o chorobie"
14.03.2019 12:43 Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”

Ania Wyszkoni zmagała się z bardzo poważnym schorzeniem. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że artystka miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”, powiedziała wokalistka w DDTVN. Ta historia może zdarzyć się każdej z nas! Co roku tysiące osób dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Wśród nich była też Ania Wyszkoni. Kiedy wokalistka dowiedziała się o dolegliwości, ogarnęło ją przerażenie. Jak dziś się czuje? Zdobyła się na wyznanie dopiero po długim czasie. Ta opowieść chwyta za serce i stanowi przestrogę dla innych.

polsat
13.02.2019 15:03 Kiedy dziennikarka telewizji Polsat wygrała z rakiem, Polska oszalała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia

Dziennikarka telewizji Polsat Joanna Górska walczy ze złośliwym nowotworem piersi. Prezenterka Polsat News ma za sobą ciężkie chwile. Rak to choroba trudna do pokonania, ale jak się okazuje, wszystko jest na dobrej drodze, aby Górka wyzdrowiała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia. Nowotwór złośliwy to diagnoza, której boimy się najbardziej. Późne wykrycie raka często kończy się śmiercią. Prezenterka telewizji Polsat – Joanna Górska jest na dobrej drodze, aby pokonać nowotwór. Poznajmy jej historię.

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa
11.02.2019 15:13 Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Te poruszające i wstrząsające słowa dotyczą okresu, gdy artystka przechodziła ostatni etap choroby nowotworowej. Mężczyzna opowiedział o przerażającym cierpieniu, jakiego doświadczyła uwielbiana przez Polaków artystka. Jego historia chwyta za serce… Charakterystyczny głos, niebanalna osobowość i cięty język – Kora nie bez przyczyny przeszła do historii polskiej muzyki. Autorka hitów Kocham Cię kochanie moje i Krakowski spleen zmarła w ubiegłym roku. Nie miała łatwej śmierci: ciężka choroba nowotworowa przysporzyła cierpień zarówno artystce, jak i bliskim. Kamil Sipowicz o Korze, swojej żonie, do tej pory nie opowiadał zbyt wiele. Jednak niedawno zdobył się na wstrząsające wyznanie. Jak wyglądał ostatni jej okres życia?