Lelum.pl > Przeprowadzka

Przeprowadzka

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz
23.05.2021 13:41 Wiemy, co słychać u małżeństwa Ani i Grzegorza Bardowskich. Wkrótce się przeprowadzają

Ania i Grzegorz z programu „Rolnik szuka żony”. Już wkrótce przeprowadzą się do swojego wymarzonego domu. Bez wątpienia czekają ich ogromne zmiany w życiu. Ania i Grzegorz wzięli udział w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” i bardzo szybko udało im się zaskarbić sympatię widzów. Małżeństwo bardzo dobrze się dogaduje i niedawno powitali na świecie swoje drugie dziecko. Jednak wychowywanie drugiego dziecka, to nie jedyne zmiany, jakie czekają na nich. Wciąż trwa budowa wymarzonego domu Ani i Grzegorza, co wymaga od nich podejmowania wielu ważnych decyzji. Jednocześnie trzeba przyznać, że para znacząco odbiega od stereotypu osób mieszkających na wsi.

27.03.2021 17:23 Ciężko uwierzyć, gdzie przeprowadził się Zbigniew Zamachowski. Został przyłapany na balkonie

Popularny polski aktor Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, w którym przez długi czas mieszkał ze swoją żoną Moniką Zamachowską. Para najprawdopodobniej nie jest już razem, a znany z mnóstwa ról artysta znalazł dla siebie nowe ,,gniazdko”. Okazuje się, że znajduje się ono zaledwie 300 metrów od starego miejsca zamieszkania Zamachowskich. W życiu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich wiele się pozmieniało. Małżonkowie najprawdopodobniej przeżywają trudne chwile, a aktor zmienił miejsce zamieszkania, w czym pomogła mu ekipa przeprowadzkowa.

Rafał Grabias
06.02.2021 18:48 Rafał Grabias przekazał fanom nowinę. Gwiazdora TTV czeka przeprowadzka

Rafał Grabias od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku. Jego rozstanie z Gabrielem Sewerynem stało się jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Teraz obaj panowie układają sobie życie na nowo z dala od siebie. Tymczasem gwiazdor TTV podzielił się z fanami bardzo radosną informacją. Postanowił zmienić miejsce zamieszkania, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama. W jego życiu rozpoczyna się nowy rozdział. Rafał Grabias od jakiegoś czasu wiedzie spokojne życie z dala od byłego partnera Gabriela Seweryna. Po trudnym rozstaniu i szybkim ogłoszeniu nowego związku (z kobietą) postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Zaczął od zmiany „gniazdka”.

Beata Tyszkiewicz
09.01.2021 14:47 Nagłe informacje o Beacie Tyszkiewicz. Tygodnik potwierdza, córka dawno widzianej gwiazdy w końcu dopięła swego

82-letnia Beata Tyszkiewicz od początku swojej kariery zawodowej związana była z Warszawą i nigdy nie planowała przeprowadzki. Okazuje się, że po 2-letniej przerwie od życia publicznego znana aktorka całkowicie zmieniła swoją codzienność. Życie na gorąco ujawnia, że za namową córki gwiazda Karoliny zmieniła także miejsce zamieszkania. Po przebytym jakiś czas temu zawale Beata Tyszkiewicz zmuszona była do zmiany swoich nawyków i dawnych przyzwyczajeń. Aktorka, która przez wiele lat powtarzała, że najlepiej czuje się w swoim mieszkaniu w centrum Warszawy.

Olga Kalicka
29.07.2020 23:06 Olga Kalicka ogłosiła radosną nowinę. „Wczoraj do 4 nad ranem”

Olga Kalicka niedawno została mamą, diametralnie zmieniła swoją fryzurę i przechodzi renesans kariery. Tą radosną nowiną zaskoczyła niemal wszystkich internautów. Znamy szczegóły oświadczenia aktorki.Olga Kalicka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosne wieści. Nikt nie spodziewał się ponownie takich rewelacji z jej życia. Wczoraj o 4 nad ranem — gwiazda zdradziła. Co wtedy wydarzyło się w jej życiu? Niesamowite, jak promiennie wygląda. Radość kipi od niej na kilometr.