Znów zmiany w TVN24. Jeszcze niedawno stacja zakończyła współpracę z Justyną Pochanke, która była związana z TVN24 od dwudziestu lat. Teraz przyszedł czas na odejście kolejnego lubianego dziennikarza, który dla stacji pracował 15 lat. Tomasz Marzec poinformował, że odchodzi.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Tomasz Marzec skomentował odejście z TVN24
  • Dlaczego będzie ograniczony w przyjmowaniu nowych propozycji
  • Do której stacji może przejść dziennikarz

TVN 24 rozstał się z kolejnym dziennikarzem. Widzowie z zaskoczeniem przyjęli informację o odejściu Tomasza Marca, który od 15 lat prowadził wiele programów w tym Czarno na białym. Sam dziennikarz nie skomentował sprawy zbyt szczegółowo. Wyjaśnił tylko okoliczności odejścia.

Tomasz Marzec odchodzi z TVN 24

Najpierw Justyna Pochanke, teraz Tomasz Marzec. Widzowie są zmuszeni do rozstań z lubianymi i rozpoznawalnymi osobowościami stacji informacyjnej. Marzec nie wyjawił szczegółów rozstania ze stacją.

W rozmowie z wirtualnemedia.pl przyznał tylko krótko, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron:

– Nie opowiadam o swoich planach zawodowych. Rozwiązaliśmy z TVN24 umowę za porozumieniem stron. Mam półroczny zakaz konkurencji i czuję potrzebę odpoczynku po tych intensywnych latach – wyjaśnił dziennikarz.

Super Express spekuluje, że Tomasz Marzec może przejść do innej stacji. Portal wirtualnemedia.pl zauważa, że program Raport w Polsacie News tworzą byli dziennikarze Czarno na białym. W zespole są m.in. Leszek Dawidowicz, Cyprian Jopek i Jacek Smaruj, ale także dziennikarze związani wcześniej z TVP czy Superstacją.

Teksty wybrane dla Ciebie

Zwolnienia w TVN

SE podejrzewa, że Tomasz Marzec może nawiązać współpracę z Polsatem podobnie jak byli dziennikarze TVN. Portal wirtualnemedia.pl informuje, że dowiedział się, że aktualnie nie trwają żadne negocjacje z Polsatem w celu ustalenia transferu.

W poprzednim tygodniu w TVN Grupa Discovery miały ruszyć zwolnienia, o czym informują Wirtualne Media. Portal podaje, że dotyczyły działu techniki i inżynierów wozów w warszawskiej centrali i ośrodkach. Podobno udało się potwierdzić, że faktycznie miały miejsce redukcje.

Tomasz Marzec kariera

Dziennikarz przez 15 lat pracował dla TVN, wcześniej był związany z Programem Trzecim Polskiego Radia. W programie Czarno na białym dziennikarz związał się jeszcze w czasach, gdy jego szefem był Tomasz Sekielski.

Dziennikarz niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo, że Marzec jest ojcem dwóch synów 8-letniego Franka i 5-letniego Janka.

W TVN trwają wciąż roszady. Niedawno do stacji wróciła jedna z bardziej charakterystycznych dziennikarek, swego czasu było o niej bardzo głośno.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
fot. instagram.com.tomarzec

Tomasz Marzec był związany z programem Czarno na białym przez 15 lat.

tomasz marzec
fot. instagram.com.tomarzec

Widzowie bardzo lubili Marca w szeregach TVN24. Na razie możemy być pewni, że przez najbliższe pół roku nie zobaczymy dziennikarza w żadnej z telewizji informacyjnych.

tomasz marzec
fot. instagram.com.tomarzec

Marzec zaczynał współpracę ze stacją gdy szefem Czarno na białym był Tomasz Siekielski.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: jastrzabpost.pl, se.pl, wirtualnemedia.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl