Lelum.pl > Samo Życie > Zaginęła 32-letnia Małgorzata. Rodzina prosi o pomoc, straszne co ujawniła przed zniknięciem
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.10.2023 19:14

Zaginęła 32-letnia Małgorzata. Rodzina prosi o pomoc, straszne co ujawniła przed zniknięciem

Małgorzata
fot. MattGush / canva.com, facebook.com/poszukiwani

Niepokojące wieści obiegły media. Poinformowano o tajemniczym zaginięciu 32-letniej Małgorzaty, która tuż przed zniknięciem zwierzyła się bratu. Przekazała mężczyźnie zatrważającą informację, po czym ślad o niej zniknął. 

32-letnia Małgorzata poszukiwana. Zniknęła w tajemniczych okolicznościach

Sprawę nagłośnił profil na Facebooku o nazwie "Gdziekolwiek jesteś", na którym pojawiają się posty z informacjami o osobach zaginionych. Dzięki mediom społecznościowym wieści mogą trafić do większej ilości osób, przez co zwiększają się szanse na pozytywne zakończenie sprawy. 

1 października w godzinach wieczornych na profilu pojawił się niepokojący post wraz z licznymi zdjęciami. Poinformowano o zniknięciu 32-letniej Małgorzaty, pochodzącej z małej miejscowości na Podkarpaciu - Zmysłówka. Kobieta około 5 lat temu wyjechała do Wielkiej Brytanii do pracy. Znalazła zatrudnienie w Londynie przy ulicy Harrow Road, w dzielnicy East Ham. Po raz ostatni była widziana przez swojego brata 27 września 2023 roku około godziny 7:00.

Koniec poszukiwań 11-letniej Amelii. Dziewczynka wróciła do domu

Ślad po Małgorzacie zniknął

Jak dowiadujemy się z przekazanych informacji, brat Małgorzaty widział ją rano, jednak kiedy wrócił z pracy około godziny 17:30, siostry nie było już w domu. Postanowił do niej zadzwonić, jednak telefon nie był już aktywny. Zaskakującym i bardzo niepokojącym jest fakt, że kobieta nie zabrała ze sobą żadnych rzeczy osobistych. Nie kontaktowała się także z rodziną i przyjaciółmi. Po dziś dzień nikt z najbliższych nie nawiązał z 32-latką kontaktu. 

W dniu zaginięcia miała na sobie szary płaszczyk z dużymi srebrnymi guzikami oraz czarny plecak marki Puma. Kobieta mierzy około 170 cm wzrostu, ma krótkie, blond włosy, zielone oczy, a także szczupłą budowę ciała. Nosi okulary korekcyjne w czarnych oprawkach. 

Małgorzata tuż przed zaginięciem zwierzyła się bratu

To, co budzi skrajne emocje to wyznanie, na które kobieta zdecydowała się dzień przed zaginięciem. Małgorzata tego dnia zwierzyła się swojemu bratu, któremu przekazała, że czuje, jakby ktoś ją śledził. Cała sprawa wygląda dość niepokojąco, a bliscy Małgorzaty bardzo się o nią martwią.

Każdy, kto widział Małgorzatę lub wie, w jakim miejscu przebywa kobieta proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Tagi: poszukiwania