Żona, która dopuściła się zdrady, na własnej skórze przekonała się, jak bolesne są jej konsekwencje. Rozgoryczony mąż postanowił zrobić wszystko, aby upokorzyć ją do granic możliwości. Wiedział, że ból, który mu sprawiła, musi zostać odpowiednio ukarany.

Zdrada boli najbardziej. Z tym stwierdzeniem zgodzi się większość osób, które doświadczyły niewierności ukochanej osoby. O ile jedni przez długie tygodnie wypłakują łzy w poduszkę, nie mogąc uporać się z traumatyczną przeszłością, tak drudzy… wiedzą, jak słodki smak ma zemsta. A nasz dzisiejszy bohater jest zna się na tym jak mało kto.

Żona od miesięcy zdradzała swojego męża

A ten nie zamierzał przejść obok tego faktu obojętnie. Gdy w sieci pojawiło się jego wyznanie, Internauci dosłownie nie mogli w to uwierzyć. Jego kreatywność i pomysł ość jest naprawdę imponująca. Zresztą przekonajcie się sami.

-Miałem wrażenie, że oszukuje mnie, bo było wiele znaków ostrzegawczych. Zawsze się uśmiechała, gdy dostawała SMS-a. Gdy pytałem, mówiła, że to jej mama. Często bardzo późno wracała z pracy- rozpoczął wyznanie anonimowy mężczyzna. 

Żona
Unsplash.com @jonathanborba

Żona od dłuższego czasu zdradzała swojego ukochanego. 

Mężczyzna był niebywale poirytowany całą sytuacją. Czara goryczy przelała się, kiedy żona o godzinie 20.00 wyszła po mleko. Do domu wróciła dopiero po trzech godzinach, najwyraźniej zapominając o zrobieniu zakupów.

Jeśli uważasz, że Twój partner Cię oszukuje, wynajmij detektywa, aby to sprawdził– radzi w wyznaniu mężczyzna.

Obmyślił sprytny plan i ruszył do działania

Niestety, jego przypuszczenia okazały się słuszne. Zdezorientowany mężczyzna zupełnie nie wiedział, co powinien w tej sytuacji zrobić. Niespodziewanie w jego głowie narodził się sprytny plan zemsty.

Postanowił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przyłapać swoją niewierną żonę na zdradzie. Jako że jego żona nazajutrz obchodziła urodziny, postanowił zrobić jej niespodziankę…

-Wszystkich gości poprosiłem, żeby przyszli o 20:30 pod nasze mieszkanie (…) Matka trzymała tort urodzinowy. Wkradliśmy się i stanęliśmy przed sypialnią. Wszyscy mieli czapeczki, a na twarzach uśmiech. Kiedy otworzyliśmy drzwi, wszyscy krzyknęli: „Niespodzianka!” – wspomina mężczyzna.

To właśnie wtedy im oczom ukazała się żona mężczyzny przebywająca w jednoznacznie wyglądającym miłosnym uniesieniu. Oczywiście ze swoim kochankiem u boku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
Unsplash.com @sixstreetunder

Mężczyzna postanowił wynająć detektywa.

Żona
Unsplash.com @anniespratt

Zdemaskowanie jej niewierności nastąpiło w dniu urodzin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

Źródło: elitereaders.com 

Poprzedni artykułDziecko błąkało się po ulicy. 4-latek zaprowadził policjantów do domu, w którym znaleźli kolejnego malucha
Następny artykułAktor serialu ”M jak miłość” przyłapany z tajemniczą kobietą. Wygląda na sporo młodszą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.