Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu
Sara Karmańska
Sara Karmańska 06.02.2024 17:07

Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu

Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu, fot. Canva/Trung Nguen, Pexels, Sargis Zubov, Getty Images
Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu, fot. Canva/Trung Nguen, Pexels, Sargis Zubov, Getty Images

Ślub dla wielu osób jest jednym z najważniejszych dni życia. Nic dziwnego, że starają się zrobić wszystko, by to wydarzenie było idealne. Wiele narzeczeństw decyduje się nawet na zatrudnienie specjalnych osób, które mają dopilnować, by wszystko poszło zgodnie z planem, para młoda nie musiała się niczym przejmować, a uwaga wszystkich mogła być skupiona tylko na nich. 

Internautka podzieliła się historią dotycząca własnego wesela w sieci

Większość osób w dniu swojego ślubu i wesela jest przekonana, że to ich jedyne takie wydarzenie, podczas którego mogą celebrować łączącą ich miłość z bliskimi i krewnymi. Nic zatem dziwnego, że tak wielu parom młodym zależy na tym, by cala uwaga była skupiona właśnie na nich. To głównie z tego powodu wielkim faux pas jest na przykład założenie na wesele białej sukni czy skupienie na sobie uwagi bez zgody pary młodej.

Jedna z internautek zdecydowała się podzielić swoją historią, prosząc o opinie internautów. Jak ujawniła, wraz ze swoim partnerem byli w sobie szaleńczo zakochani, a do tego spodziewali się dziecka. Z tego powodu zdecydowali się zalegalizować swój związek. Dzień ślubu i wesela był dla 25-latki niezwykle ważny. 

Wysprzątał cały dom i wycenił swoją pracę. Fakturę wysłał własnej żonie. Niesłychane, jak zareagowała kobieta Mój partner przestał się o mnie starać. Gdy podał prawdziwy powód, aż mnie zatkało. Uważajcie

Drużba poprosił o zgodę na oświadczyny podczas wesela

Z tego powodu, gdy jej 26-letni narzeczony poinformował ją, że jego drużba poprosił o zgodę na oświadczenie się swojej ukochanej podczas wesela, kobieta odmówiła. Jak wyjaśniła swojemu narzeczonemu, bardzo zależało jej na tym, by tego dnia uwaga wszystkich była skupiona tylko na nich. Przyszły pan młody nie był zachwycony tą odpowiedzią, a później zarzucił jej, że jego przyjaciel był zły, że odmówiła mu szansy na oświadczyny w „świetnym miejscu i czasie”. Po tej kłótni temat jednak ucichł.

Jakież zatem było jej zaskoczenie, gdy podczas wesela, na którym wszyscy świetnie się bawili, drużba nagle podszedł do DJ-a. W tym momencie panna młoda już wiedziała, że mimo ich odmowy i tak postanowił się oświadczyć. Jeszcze większym zaskoczeniem okazało się jednak, że jej świeżo upieczony mąż trzyma w rękach bukiet złożony z białych i czerwonych róż. 

ZOBACZ TEŻ: Naprawdę tak ubrała się na ślub syna. Chciała błyszczeć bardziej od panny młodej. Zemsta synowej była bezwzględna

Panna młoda nie wytrzymała i wyszła z własnego wesela

Panna młoda patrzyła zszokowana, jak drużba – przy pomocy jej męża – oświadcza się swojej partnerce. I to wszystko po tym, jak wyraźnie powiedziała, że nie życzy sobie, aby robił to podczas wesela. Zaraz po tym wstała i wyszła

Po dwóch dniach od uroczystości jej mąż zwyzywał ją, że tak się zachowała i nie pozwoliła jego drużbie „przeżyć tej wyjątkowej chwili”. Wtedy miarką się przebrała. 

Chciałam, żeby ten dzień skupiał się na nas, bo to nasz ślub, a nie ich. Choć cieszę się z ich powodu, najgorsze było to, że mimo że powiedziałam nie, i tak zrobiłeś to za moimi plecami – powiedziała, nie kryjąc żalu. 

Po tej kłótni jej mąż wyprowadził się do pokoju gościnnego, a większość ich znajomych krytykuje ją w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Znalazła dowód zdrady męża. Jego kochankowi odpowiedziała w szokujący i mistrzowski sposób. Lepiej usiądźcie

Historia o weselu rozpaliła internautów

Większość internautów była zgodna, że to zachowanie męża kobiety opisującej historię jest tu problemem, a nie fakt, że panna młoda wyszła z własnego wesela. Wiele osób wskazuje wręcz, że powinna jak najszybciej zakończyć związek, ponieważ ich zdaniem, skoro nie potrafił uszanować jej decyzji podczas pierwszego dnia ich małżeństwa, prawdopodobnie nie będzie tego robił nigdy. Internauci zauważają także, że zachowanie męża wyraźnie wskazuje, że stawia swoich przyjaciół wyżej niż własną żonę, co nie jest najlepszą wróżbą na przyszłość.

Wiele osób zauważa także, że samo zachowanie męża, które nastąpiło po weselu, jest niezwykle niepokojące, szczególnie biorąc pod uwagę, że para spodziewa się dziecka. Pojawiają się także głosy, które zarzucają drużbie lenistwo, ponieważ tak bardzo chciała wykorzystać romantyczną okazję stworzoną przez kogoś innego, zamiast samemu się wysilić, a także krytyka publicznych oświadczyn. 

Źródło: Reddit

Tagi: wesele