Dominika Figurska uzyskała mandat do sejmu. Aktorka startowała z listy Prawa i Sprawiedliwości. Wyborcy obdarzyli ją zaufaniem. Ambicje polityczne Figurskiej w końcu się spełnią. Najbliższe cztery lata spędzi na Wiejskiej. Czy już wie ilu posłów jest w sejmie?

Dominika Figurska-Chorosińska kilka lat temu zagrała w serialu TVP M jak miłość. W mig jednak porzuciła karierę aktorską na rzecz kariery w polityce. Swoje prawicowe poglądy mogła dotychczas głosić w telewizji publicznej. Teraz będzie mogła to robić z mównicy w sejmie. 

Dominika Figurska w sejmie

Celebrytka swoją trzecią kampanię może zaliczyć do udanych. Aktorka rok temu startowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego, lecz nie uzyskała mandatu. Celebrytka nie zraziła się porażką i teraz dołączyła do składu najnowszego sejmu.

Dziwić może wynik, który uzyskała aktorka, biorąc pod uwagę jak mocno skompromitowała się przed wyborami zapomniana gwiazda M jak miłość. Dominika Figurska w udzielonym wywiadzie podczas kampanii nie wiedziała nawet ilu posłów zasiada w sejmowych ławach. Zapytana natychmiast przyznała, że nie wie ilu posłów i senatorów liczy polski parlament. Ówczesna kandydatka nie posiadała najbardziej podstawowej wiedzy na temat żadnej z izb.

Dobry wynik dla celebrytki

Dominika Figurska uzyskała łącznie dziewięć tysięcy głosów w podwarszawskim 20 okręgu wyborczym. Najbardziej zaufała aktorce gmina Konstancin-Jeziorna, w której sama mieszka. Wyborców tam nie zraziło to, że Dominika Figurska lubiąca promować „rodzinne wartości” kiedyś sama nie umiała dotrzymać wierności małżeńskiej. 

W wywiadzie, w którym okazała swój rażący brak wiedzy, Chorosińska zapowiedziała, że podczas swojej kadencji zamierza skupiać się na polityce mieszkaniowej oraz dopłatach do mieszkań rodzin wielodzietnych. Teraz będzie miała szansy wprowadzić swoje wizje w życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Figurska
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Zapomniana gwiazda M jak miłość zasiądzie w sejmie.

dominika figurska
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Aktorka będzie mieć duży wpływ na życie Polaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  3. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  4. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów
  5. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  6. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Poprzedni artykułPaznokcie tej kobiety obrzydzają. Od miesięcy nie ściągnęła hybrydy „Ohydne!”
Następny artykułKolor rajstop do granatowej sukienki. 5 niezawodnych rozwiązań
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.