Edward Miszczak i Anna Cieślak niedawno wzięli ślub. Uroczystość była bardzo wystawna i uczestniczyło w niej wiele gwiazd. Nic dziwnego, że goście weselni przygotowali dla młodej pary naprawdę niezwykły prezent ślubny.

Zarówno ślub, jak i wesele dyrektora programowego stacji TVN oraz jego partnerki, odbiło się głośnym echem w mediach. I nic dziwnego – na liście gości nie brakowało największych sław polskiego show-biznesu (więcej tutaj), a kościół otaczał kordon ochroniarzy.

Podróż poślubna Miszczaka i Cieślak

Gdzie świeżo upieczeni małżonkowie spędzą miesiąc miodowy? Dziennikarze Pudelka dotarli do informacji, że prawdopodobnie będą to egzotyczne wyspy. A wszystko dzięki gościom weselnym, którzy zdecydowali się na naprawdę niezwykły prezent.

Okazuje się, że Miszczak i Cieślak nie zamierzali wydać prawdziwej fortuny na podróż poślubną i zamierzali spędzić miesiąc miodowy we Francji, ale zmienili zdanie, kiedy dowiedzieli się, jakie fundusze zebrali ich goście, pragnący zafundować im wyjazd.

Zgodnie z informacjami, do jakich dotarł Pudelek, weselnicy zebrali w sumie prawie 200 tysięcy złotych. Miszczak i Cieślak zamierzali odpocząć we francuskiej posiadłości Jolanty Pieńkowskiej i Leszka Czarneckiego, ale finalnie zdecydowali się na egzotyczne wyspy.

Pudelek dowiedział się, że para najprawdopodobniej zdecyduje się na Karaiby, a dokładniej wyspy Turks i Caicos w archipelagu Bahamów.

A Wy jaki zakątek świata wybralibyście?

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Biedronka ogłosiła nietypową akcję. Klienci mogą zyskać pieniądze na zakupy