Horoskop miłosny na marzec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. To niewiarygodne, jak dużo się zmieni dla 3 zodiaków. Przelotny romans, gorące pocałunki, a może burzliwe rozstanie? Już teraz zapewniamy, że nie zabraknie emocji, rozpalających wyznań, a nawet motylków w brzuchu, które większość z nas ostatnio czuła w młodości. Marzec wbrew wszystkiemu zapowiada się naprawdę gorąco. 

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie marzec jest tym miesiącem, kiedy wszystko budzi się do życia. To czas, kiedy z niecierpliwością oczekujemy na nadejście utęsknionej wiosny. Nasze hormony zaczynają buzować, a my jesteśmy gotowe, by zacząć wszystko od nowa. Zima stagnacja i walka i przetrwanie odchodzi w zapomnienie. Koniecznie sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla ciebie w kwestii życia uczuciowego.

Horoskop miłosny marzec 2020 

Baran 

Barany w marcu powinny uzbroić się w nadzwyczajną cierpliwość i opanowanie. W związku pojawiły się pierwsze problemy i niedopowiedzenia? Pamiętaj, że szczera rozmowa to klucz do sukcesu. Singielki z kolei powinny skupić się na sobie. Nie szukaj miłości na siłę.

Byk 

W marcu życie uczuciowe Byków ulegnie diametralnej zmianie. Pewien osobnik płci przeciwnej, który zjawi się w najmniej oczekiwanym momencie…sprawi, że w końcu poczujesz, czym jest prawdziwe szczęście. Początkowo spróbuj kontrolować swoje uczucia i zapomnij o negatywnych emocjach. 

Bliźnięta 

W marcu życie uczuciowe Bliźniąt nabierze imponującego tempa. Nawet na krótką chwilę nie zabraknie chętnych, którzy byliby w stanie zrobić naprawdę wiele, abyś zwróciła na nich uwagę. Gwiazdy wskazują, że w najmniej oczekiwanym momencie poczujesz przyspieszone bicie serca. 

Rak 

Horoskop miłosny dla Raka. Raki w marcu powinny w końcu się wyluzować. Co więcej, to początek wiosny to właściwy moment, by w ich słowniku zaczęło figurowa słowo… kompromis. Nie zapominaj, że podstawą udanej relacji jest szczera i wnikliwa rozmowa. Otwórz się przed nim i wyjaw wszystko, co od dłuższego czasu zaprząta twoją głowę. 

Lew 

Na Lwy w marcu czekają ogromne zmiany. Od dłuższego czasu czujesz, że twój związek wisi na wniosku? Próby rozmów kończą się kłótniami i łzami? Czasami jedynym słusznym wyjściem jest odejście i spróbowanie życia w pojedynkę. Spokój, który zyskasz po zakończeniu toksycznej relacji, przyniesie ci nie tylko uśmiech, ale i lżejszą głowę. 

Panna 

W marcu dołóż wszelkich starań, aby drobne kłótnie i nieporozumienia nie przeobrażały się w prawdziwą burzę z piorunami. Tym sposobem unikniecie cichych dni, które wydają się ciągnąć w nieskończoność. Singielki mogą liczyć na gorący, lecz przelotny romans. Ciarki na całym ciele pojawiać się będą jeszcze długo po jego zakończeniu.

  1. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  3. Anna Wendzikowska jest zaręczona. Przystojny i zamożny prezes znowu skradł jej serce?

Horoskop miłosny: co czeka pozostałe zodiaki?

Waga 

Wagi w marcu zrozumieją, że zmiany potrafią być naprawdę dobre. Zaufaj swojej intuicji i rób tylko to, na co masz ochotę. Do waszego związku wkradła się rutyna? Nie zapominaj o podgrzewaniu atmosfery… Nie tylko w sypialni!

Skorpion 

W marcu skup się na tym, by popracować nad szczerością i otwartością. Niekiedy związek wymaga godzin rozmów i tłumaczeń. Mimo że dla ciebie coś jest zupełnie oczywiste, nie znaczy, że dla twojego partnera również. Postaw na współpracę. Zmiany dostrzeżesz w mgnieniu oka. 

Strzelec

Dla Strzelców miesiąc ten będzie naprawdę burzliwy. Czekają ich trudne decyzje, zmiany na polu zawodowym i przypadkowi mężczyźni, którzy zupełnie nic nie wniosą do ich życia. Zwolnij i weź głęboki oddech. W twoim otoczeniu od dłuższego czasu jest ktoś, kto wykazuje ogromne zainteresowanie twoją osobą. 

Koziorożec

Niezmiennie to właśnie do nich w związku należeć będzie ostatnie zdanie. Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie również romantycznych chwil i gestów, które na długo utkwią w twojej pamięci. Pamiętaj, że ważne jest nie tylko zaangażowanie, ale również kreatywność. 

Wodnik

W marcu samotne Wodniki nie będą mogły narzekać na nudę. Na ich drodze stanie ktoś, kto zmieni ich życie nie do poznania. Nie patrz się za siebie i daj się ponieść! Gwarantujemy, że tej decyzji nie będziesz żałować. 

Ryby

W marcu to właśnie Ryby brylować będą w towarzystwie. Tym sposobem zostaną dostrzeżone przez zniewalająco przystojnego osobnika płci przeciwnej. Nie daj się zwieść jego urokowi i nie zapominaj, że ładna buzia to jeszcze nie wszystko! Dokładnie to przemyśl. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horoskop miłosny
pixabay.com @takazart

Horoskop miłosny na marzec 2020 zapowiada się naprawdę gorąco. 

Horoskop miłosny
pixbabay.com @Free-Photos

W przypadku niektórych zodiaków będzie naprawdę gorąco. 

Horoskop miłosny
pixabay.com @StockSnap

Inne z nas spotkają miłość życia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej
  4. Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Jej 18-letni syn podjął życiową decyzję
  5. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.