Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Jackowski już wie, co stanie się z Polską. Przepowiednia ma spełnić się w 2024 roku
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.06.2024 19:02

Jackowski już wie, co stanie się z Polską. Przepowiednia ma spełnić się w 2024 roku

Krzysztof Jackowski
Fot. Marcin Podlacki - Obserwuj, Inwestuj, Zarabiaj!/YouTube

Krzysztof Jackowski jest znany ze swoich wizji przyszłości, które rzadko napawają nadzieją. Jasnowidz udziela się w tematach społecznych, politycznych, a także ekonomicznych. Według niego najbliższe miesiące mogą być bardzo trudne dla Polski.

Krzysztof Jackowski jest znany ze swoich wizji

Popularny jasnowidz działa od przełomu wieków, kiedy powstał film dokumentujący jego paranormalną aktywność. Wielokrotnie współpracował z polską policją, był również zatrudniany jako biegły przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Krzysztof Jackowski deklaruje, że udało mu się tego dokonać w przypadku kilkuset śledztw. Angażował się między innymi w dochodzenie dotyczące zabójstwa 23-letniej studencki religioznawstwa.

Od pewnego czasu jasnowidz prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, gdzie chętnie dzieli się swoimi wizjami z rzeszą odbiorców. Dotyczą one spraw społecznych, politycznych, a nawet prognozy pogody. To Krzysztof Jackowski jeszcze niedawno sugerował, że po niezwykle ciepłych świętach wielkanocnych czeka poważne załamanie pogody. Opowiadał również o przepowiedniach, według których ceny paliw przestaną interesować społeczeństwo.

Jackowski grzmi. Ta przepowiednia może dotknąć wszystkich? Nawet Jackowski nie krył przerażenia! Jego wizje są bardzo niepokojące

Krzysztof Jackowski zapowiadał, że ten rok będzie trudny

Wraz z początkiem bieżącego roku na kanale YouTube jasnowidz udostępnił swoje przepowiednie na najbliższe dwanaście miesięcy. Nie były one zbyt pozytywne ani napawające nadzieją. Sugerował wtedy, że 2024 rok będzie najgorszym od 2020, w którym wybuchła pandemia COVID-19. Jednak najtrudniejszy czas ma nas czekać za dokładnie cztery lata.

jackowski2.png
Fot. Marcin Podlacki - Obserwuj, Inwestuj, Zarabiaj!/YouTube

Krzysztof Jackowski zwrócił również uwagę na konflikty zbrojne na świecie. Jasnowidz sugerował wówczas, że wojna w Ukrainie i na Bliskim Wschodzie może zwrócić się w złym kierunku i doprowadzić do katastrofalnych konsekwencji.

Przez całe święta miałem w sobie wielki pesymizm dotyczący tego, co będzie się działo na świecie. Obawiam się, że nie będziemy musieli czekać miesięcy, żeby zrozumieć, że idzie to w bardzo złym kierunku.

ZOBACZ TEŻ: Jackowski z trudem o tym opowiedział. Pierwsza taka sytuacja na świecie

To zobaczył w swojej wizji Krzysztof Jackowski

Niedawno w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym jasnowidz dzieli się swoimi przepowiedniami. Okazuje się, że widzi kolejne pesymistyczne obrazy, które mogą naruszyć spokój mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego. Chodzi o przejęcie ziem przez obce wojska.

Jeżeli się potoczą jakiekolwiek działania z naszej strony, to czuję, że obce wojsko mały skrawek polskiej ziemi i tam w warmińsko-mazurskim gdzieś, a może podlaskim, przez jakiś okres zajmie. Ale nie stanie się to w sposób jakichś walk, tylko po prostu zajmie. Bo tam mamy Kaliningrad, więc… Takie coś poczułem - opowiedział Krzysztof Jackowski.

Czy to oznacza, że Polskę może czekać jakieś niebezpieczeństwo? Warto zaznaczyć, że wizje jasnowidza nie są jakkolwiek potwierdzone. Wizje Krzysztofa Jackowskiego niejednokrotnie się nie potwierdzały.