Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Jackowski grzmi. Ta przepowiednia może dotknąć wszystkich?
Paulina Korzec
Paulina Korzec 10.04.2024 09:46

Jackowski grzmi. Ta przepowiednia może dotknąć wszystkich?

Krzysztof Jackowski
Fot. facebook.com/JasnowidzKrzysztofJackowski

Krzysztof Jackowski słynie z przepowiedni dotyczących losów Polski i świata. Chętnie komentuje bieżące wydarzenia i dzieli się swoimi wizjami przyszłości. Ostatnio słynny Jasnowidz z Człuchowa odniósł się do obecnej sytuacji politycznej. Jakie nowe wyzwania przepowiedział Jackowski dla rządzących?

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość

Jasnowidz z Człuchowa to bez wątpienia najsłynniejszy polski wizjoner, na którego przepowiednie z zapartym tchem czekają rzesze fanów. Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi różnych sfer życia – konfliktów zbrojnych, wydarzeń kulturalnych, a nawet… prognozy pogody.

Jasnowidz często angażuje się w poszukiwania zaginionych osób. Jedna ze specjalności Krzysztof Jackowskiego szczególnie angażuje internautów. Chodzi tu o bieżące wydarzenia polityczne, które prognozuje wizjoner. Co ciekawe często okazują się one trafne.

Co niedługo spotka Polaków? Sam Jackowski jest przerażony, widzowie zamarli, gdy powiedział jedno zdanie Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Padła zaskakująca kwota, wielu będzie zdziwionych

Jasnowidz ma niepokojące wizje

Wizje Krzysztofa Jackowskiego na 2024 rok są coraz bardziej mroczne. Mało optymistyczne przepowiednie jasnowidza niepokoją nie tylko fanów, ale też nawet jego samego. Co dokładnie prognozuje znany wizjoner?

Do tej pory spełniły się kolejne przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego dotyczące sytuacji w Polsce i na świecie. Wizjoner wypowiadał się m.in. na temat nadchodzących wojen, co mogło dotyczyć konfliktów na Ukrainie i Bliskim Wschodzie. Jasnowidz z Człuchowa trafnie przepowiedział też zmiany na szczytach władzy w Polsce. Jego wizje zakładają jednak trudny scenariusz dla rządu.

Krzysztof Jackowski
Fot. www.facebook.com/JasnowidzKrzysztofJackowski

Jackowski wieszczy kryzys w rządzie

Krzysztof Jackowski trafnie przepowiedział trudne chwile dla rządu, które miały nastąpić w kwietniu tego roku.

Ja już w grudniu mówiłem, że koalicja przeżyje poważny wewnętrzny kryzys w kwietniu – powiedział wizjoner w rozmowie z Super Expressem.

Słowa jasnowidza zdają się potwierdzać, bo pomiędzy partiami tworzącymi nowy rząd dochodzi do coraz częstszych spięć. Odmienne poglądy na sprawy związane m.in. z aborcją prezentują politycy Lewicy i Trzeciej Drogi. Czy to zapowiedź poważniejszego kryzysu koalicji rządowej?

Nie sądzę, aby koalicja się rozpadła, ale można mówić o zachwianiu – przewiduje Krzysztof Jackowski w wypowiedzi dla SE.

Na tę chwilę Jasnowidz z Człuchowa nie prognozuje zatem upadku rządu Donalda Tuska. Jak potoczą się dalsze losy kolacji rządowej? Z pewnością na tym nie skończą się przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego.