Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Przepowiednia Jackowskiego stawia na baczność. Wskazał miesiąc
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.04.2024 11:15

Przepowiednia Jackowskiego stawia na baczność. Wskazał miesiąc

planeta, Krzysztof Jackowski
Fot. Canva/Prior4D, Youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Krzysztof Jackowski jest powszechnie znanym w Polsce jasnowidzem. Jego wizje zyskały popularność, ponieważ często, przynajmniej w jakiejś części, sprawdzają się. Wiele z nich dotyczy bieżących wydarzeń na świecie, które obecnie nie prezentują się w jasnych barwach. Jackowski tylko dolał oliwy do ognia swoją najnowszą wizją. Profeta wskazał miesiąc, w którym wszystko się zacznie.

Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski specjalizuje się w wizjach dotyczących osób zaginionych, którymi nie raz w swojej karierze zdołał pomóc policji. Mimo to zdarza mu się również przepowiadać przyszłość dotyczącą polityki, losów świata i Polski, a nawet pogody. Ponieważ w jego przewidywaniach często znajduje się ziarno prawdy, spora część internautów regularnie śledzi jego transmisje w mediach społecznościowych, na których wypowiada się o bieżących wydarzeniach na świecie i wplata do nich swoje wizje. 

Format, który Jackowski tworzy w sieci, jest ogromnie popularny, mimo iż zdecydowana większość jego przepowiedni przyprawia o ciarki. W ostatnim czasie profeta z Człuchowa wypowiadał się m.in. zawirowań w polskiej polityce. Jasnowidz upewnił się w swoim przekonaniu, że koalicję w najbliższym czasie czeka kryzys. Oprócz tego wizjoner przewidział niepokojące wydarzenia na Bliskim Wschodzie. Teraz Krzysztof Jackowski postanowił kontynuować ten mroczny wątek w rozmowie z portalem “o2.pl”. Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie oraz którym miesiącu rozpoczną się zmiany?

Jackowski grzmi. Ta przepowiednia może dotknąć wszystkich? Nawet Jackowski nie krył przerażenia! Jego wizje są bardzo niepokojące

Krzysztof Jackowski wieszczy ogromne podwyżki

Tematy dotyczące gospodarki niezmiennie frapują Polaków. Od czasów pandemii koronawirusa i początku wojny na Ukrainie wiele osób obawia się wzrostu cen. Kierowcy i konsumenci szczególnie boją się podwyżek paliwa, które mają bezpośredni wpływ na ceny wszystkich produktów w sklepach. Wynika to z faktu, że handel w całej Europie odbywa się głównie przy pomocy transportu samochodowego. Krzysztof Jackowski doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego postanowił zawczasu udzielić odpowiedzi na trudny temat dot. podwyżek paliwa.

Do czerwca będą nas interesowały ceny paliw. Będą one oscylowały w okolicach obecnych cen, z tendencją do zwyżki. Po czerwcu natomiast — przez zdarzenia na świecie — te ceny paliw mniej nas będą interesowały. Może być wiele innych poważnych kłopotów na świecie – przewidział jasnowidz w rozmowie z “o2.pl”.

O czym dokładnie mówi wieszcz? Według jego przewidywań na świecie ma dojść do niepokojących wydarzeń. Kiedy i gdzie ma do nich dojść?

Krzysztof Jackowski.png
Fot. Youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

ZOBACZ TEŻ: Jackowski z trudem o tym opowiedział. Pierwsza taka sytuacja na świecie

Krzysztof Jackowski o swojej mrocznej wizji, wskazał miesiąc

Słynny profeta z Człuchowa nie owija w bawełnę. Jackowski zwykle opowiada swoim słuchaczom wprost, czego mogą się spodziewać na postawie swoich wizji. Tym razem niestety nie były one pozytywne. Według słów jasnowidza konflikt na Bliskim Wschodzie ma się zaostrzyć, w wyniku czego wzrosną ceny na całym świecie. W którym miesiącu ma dojść do pogorszenia sytuacji na rynku?

Wydaje się, że teraz świat jest w sporych tarapatach — mamy wojnę w Ukrainie, wojnę na Bliskim Wschodzie, ale ja uważam, że od czerwca lub po czerwcu zacznie być gorzej. Możemy spodziewać się tego, że ceny — z powodu sytuacji na świecie — wystrzelą w górę – stwierdził wizjoner.

Ponieważ przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego nie zawsze się sprawdzają, możemy mieć nadzieję, że jego mroczne wizje jednak nie dojdą do skutku. Analizując słowa profety, warto mieć na uwadze, że tylko ich część może znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest zachowanie dystansu i krytycznego spojrzenia.

Krzysztof Jackowski (1).png
Fot. Youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312