Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koroniewska wydała „ważne oświadczenie”. Fani się niczego nie spodziewali, „odzyskałam swoją kobiecość”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.10.2022 16:06

Koroniewska wydała „ważne oświadczenie”. Fani się niczego nie spodziewali, „odzyskałam swoją kobiecość”

Syn
fot. Facebook @Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska zdecydowała się podzielić z fanami odważnym wyznaniem na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda zdradziła, że wbrew temu co zawsze opowiada na Instagramie, gdzie zachęca do niekorzystania z filtrów upiększających zdjęcia, sama używa ich cały czas.

Oczywiście chodziło o filtry Dafi, które używa się do wody pitnej. Aktorka zdecydowała się na zabawną formę reklamy tego produktu. W filmiku wziął udział również jej mąż Maciej Dowbor, który podobnie jak jego ukochana korzysta ze specjalnego wkładu do wody.

Joanna Koroniewska przyznała się do stosowania filtrów

Aktorka, która przez lata wcielała się w postać Małgosi w kultowym serialu „M jak Miłość” zawsze zachęca swoich fanów do pozostania sobą i dodawania naturalnych zdjęć na swój profil na Instagramie. Nie da się ukryć, że gwiazda jest jedną z tych osób w polskim show-biznesie, które nie tylko nie boją się pokazać, jak wyglądają bez makijażu czy perfekcyjnego stroju, ale też otwarcie opowiadają o swoich niedoskonałościach.

Joanna Koroniewska znana jest również ze swojego ogromnego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Teraz postanowiła połączyć te dwie cechy i zaproponować swoim obserwatorom krótki filmik. Nagranie rozpoczęła od poważnego wyznania, w którym opowiedziała, że przez długi czas oszukiwała swoich fanów.

-Kochani, muszę Wam się do czegoś przyznać, bo nie daje mi to spokoju. Otóż zawsze Wam mówiłam, że na Instagramie nie używam filtrów, a tak naprawdę od kilku tygodni używam filtrów cały czas. Przepraszam Was za to, ale po prostu dzięki temu czuje się lepiej, odzyskałam swoją kobiecość… – wyznała Joanna Koroniewska na Instagramie.

W pewnym momencie na filmiku pojawia się Maciej Dowbor, który wręcza żonie szklankę i nalewa do niej wody z dzbanka z założonym filtrem. Jednocześnie mówi, że jest to jej ulubiony rodzaj napoju. Aktorka wpada w szał, przewraca kamerę i zaczyna krzyczeć na męża, że zdradza jej ogromny sekret.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaskoczyli zabawną reklamą

Oczywiście całe nagranie zostało wyreżyserowane, a małżeństwo chciało w ten zabawny sposób zareklamować filtry do wody marki Dafi. Zakochani bardzo często decydują się na tego typu filmiki, które nie tylko mają za zadanie przekazać określoną wiadomość, ale też bawią internautów do łez.

W opisie filmiku Joanna Koroniewska jeszcze raz wyjaśniła, że cały materiał był zrobiony na potrzeby reklamy, a ona sama chciała po prostu połączyć dwie kojarzone z nią rzecz – poczucie humoru i naturalność w social media, aby stworzyć zapadającą w pamięć promocję produktu. Jak widać, chyba jej się to udało.

-Film zawiera płatne lokowanie produktu @dafi_polska. Co uważacie na temat filtrów? Ja zawsze zarzekałam się publicznie, że nie będę ich używać, ale przyszedł ten czas, że zmieniłam zdanie! I musiałam Wam się do tego przyznać – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”