Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna dementuje plotki o stracie ciąży
Karol Osiński
Karol Osiński 15.01.2021 23:54

Magda Narożna dementuje plotki o stracie ciąży

Magda Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim

Popularna piosenkarka i wokalistka zespołu Piękni i młodzi, Magda Narożna zdecydowała się przekazać fanom bardzo smutną informację, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda muzyki disco polo pogrążona jest w żałobie, jednak pierwotnie nie zdradziła o kogo dokładnie chodzi – życie nie jest sprawiedliwe – napisała na swoim Instagramie.

Fani natychmiast zaczęli zasypywać piosenkarkę komentarzami, w których składali kondolencje. Część z nich pokusiła się nawet o sugestię, jakoby Magda Narożna miała utracić ciążę. Gwiazda bez zastanowienia odpowiedziała na te plotki.

Magda Narożna pogrążona jest w żałobie

Odkąd Magda Narożna rozstała się ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym, jej kariera nie wyhamowała. Wręcz przeciwnie, piosenkarka obecnie jest w trakcie przygotowań do nagrań 14. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, do którego została zaproszona. Co więcej, w dalszym ciągu spełnia się muzycznie.

Zarówno ona, jak i Dawid Narożny cieszą się dużym szczęściem u boku swoich nowych partnerów. Piosenkarz w listopadzie ubiegłego roku został ojcem. Z kolei Magdalena Narożna kilka miesięcy temu zgodziła się zostać żoną Krzysztofa Byniaka, którego miała przyjemność poznać jeszcze w szkole podstawowej.

Szczęśliwe momenty w życiu piosenkarki pokrzyżował niefortunny los. Na Instagramie wokalistki pojawiło się zdjęcie, na którym wraz z małżonkiem leżą ubrani cali na czarno. Podzieliła się wówczas bardzo smutną informacją. Okazało się, że straciła kogoś bliskiego, jednak nie zdradziła o kogo dokładnie chodzi.

Witajcie, co u Was dobrego? Dla mnie ostatnie dni nie należały do najlepszych. Życie jest kruche i nie zawsze sprawiedliwe, lecz zawsze trzeba podnieść głowę do góry i podążać dalej. A gdy jest obok osoba, na która zawsze możesz liczyć, jest dużo prościej! Miłego i spokojnego wieczoru życzymy Wszystkim – napisała gwiazda.

Fani w komentarzach wyrazili mnóstwo współczucia i wysyłali kondolencje. Część z nich posunęło się nawet do sugestii, że Magda Narożna straciła ciążę. Jednak na następny dzień po przeczytaniu komentarzy pod dodaną fotografią postanowiła sprostować te doniesienia.

Magda Narożna dementuje plotki o stracie ciąży

Chociaż piosenkarka nie zdradzała początkowo, o co dokładnie chodzi, to uznała, że jednak należy nieco wyjaśnić tę sytuację. Wobec tego nagrała na swoim InstaStories kilka ujęć, na których powiedziała, że nie była w ciąży, a zmarła jej bliska osoba.

Wczoraj dodałam post i dzisiaj jak się obudziłam to poczytałam komentarze. Ja teraz się nie dziwie ze portale plotkarskie piszą potem takie głupoty na temat życia, np. mojego, jak pojawia się kilka komentarzy, które w ogóle nie mają związku ze sprawą […] Wnioskuję z komentarzy, że myślicie, że straciłam dziecko z Krzysiem, ale nic takiego nie miało miejsca – powidziała Magda Narożna.

Gwiazda przyznała, że jest jej ciężko i podziękowała fanom za słowa otuchy, które były dla niej bardzo ważne. Jakiś czas temu na jaw wyszło także wykształcenie Magdy Narożnej, o czym przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Magda Narożna

Magda Narożna poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci bliskiej osoby. Gwiazda podziękowała fanom za słowa wsparcia.

Magda Narożna

Gwiazda od kilku miesięcy jest zaręczona z Krzysztofem Byniakiem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl