Podryw nie każdemu przychodzi z łatwością. Wręcz przeciwnie, większość z nas w mniejszym lub w większym stopniu zmaga się z tym, w jaki sposób rozmawiać z osobą, która nam się podoba. Czy da się to zmienić? Przede wszystkim, warto pracować nad pewnością siebie. Wtedy wszystkie interakcje międzyludzkie stają się łatwiejsze. 

Jednak czasami pewności siebie nam nie brakuje, a i tak jakoś nie udaje się z nikim złapać kontaktu. Co to o nas mówi? Być może po prostu brakuje ci kilku opatentowanych sposobów na to, czy przyciągnąć uwagę. Zobacz co zrobić, żeby twój podryw był skuteczniejszy. Teraz żaden facet ci się nie oprze!

6 tricków na podryw

Pozwól zadziałać sile spojrzenia

Oczy są twoją najpotężniejszą bronią. Kiedy rozmawiasz z mężczyzną, którym jesteś zainteresowana, staraj się patrzeć mu prosto w oczy. Zmieniaj wyraz twarzy tak, aby pasował do tego, co mówi. Tylko nie zapomnij, żeby od czasu do czasu mrugać!

Wyćwicz uśmiech idealny

Każdy z nas ma różne uśmiechy. Pamiętaj o tym, kiedy rozmawiasz z kimś, kim jesteś zainteresowana. Szczery uśmiech jest zawsze mile widziany, ale nie mówisz się do niego ograniczać. Uśmiechaj się pod nosem, uśmiechaj się wszystkowiedząco. Wykorzystaj swoją mimikę. 

Użyj mowy ciała

Kiedy jesteś na randce, zawsze myśl o tym, w jaki sposób układasz swoje ciało. Jeśli twoje ręce są skrzyżowane albo odwracasz się od niego, możesz wydać się niezainteresowana. Nigdy nie wątp w siłę zalotnego zarzucenia włosami. Wielu mężczyzn uważa włosy za bardzo atrakcyjne. 

Okaż pewność siebie

Nie ma nic bardziej pociągającego niż pewna siebie kobieta. Mężczyźni to kochają. Jeśli nie wydajesz się zbytnio zdesperowana, on od razu poczuje ochotę gonienia za tobą. Pewna siebie kobieta wie, że jest atrakcyjna, zabawna i mądra. Nie potrzebuje mężczyzny, żeby jej to mówił. 

podryw
unsplash.com

Mowa ciała to twój przyjaciel.

Popisz się inteligencją

Jeśli sądzisz, że musisz udawać głupszą, niż jesteś, by być atrakcyjną dla faceta, mylisz się. Wielu mężczyzn kręci inteligencja. Jeśli wiesz, że jesteś mądrzejsza niż fizyk jądrowy, korzystaj z tego. 

Wyślij trochę sprzecznych sygnałów

Faceci lubią trochę tajemnicy, lubią poczuć się łowcami. Każ mu trochę pozgadywać, niech zastanawia się nad tym, jakie tak naprawdę są twoje intencje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

podryw
unsplash.com

Gesty są bardzo ważne.

podryw
Photo by Eliott Reyna on Unsplash

Bądź pewna siebie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prawdziwa plaga wśród grzybiarzy. Policja interweniuje codziennie
  2. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  3. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  4. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  5. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  6. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą

źródła: sexyconfidence.com

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie. Powiedziała, gdzie była w momencie zatonięcia Piotra
Następny artykułSuczka porzucona przez rodzinę na lotnisku błąkała się po nim przez miesiąc. Umarła z tęsknoty
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego