Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszające sceny na pogrzebie Niny Busk. Dzisiaj bliscy pożegnali uczestniczkę „Sanatorium miłości”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.07.2022 21:18

Poruszające sceny na pogrzebie Niny Busk. Dzisiaj bliscy pożegnali uczestniczkę „Sanatorium miłości”

Sanatorium miłości
fot.facebook.com/sanatoriummiloscitvp/

Informacja o śmierci uczestniczki pierwszej edycji programu „Sanatorium miłości” poruszyła widzami TVP. W czasie ostatniego pożegnania towarzyszyli jej bliscy przyjaciele oraz rodzina.

16 lipca bieżącego roku twórcy popularnego programu Telewizji Polskiej poinformowali o śmierci Niny Busk, która współtworzyła premierową edycję „Sanatorium miłości”. Seniorka została zapamiętana przez widzów jako ciepła i charyzmatyczna mieszkanka Torunia.

65-latka ostatnie chwile spędziła w szpitalu, walcząc z chorobą w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Ostatnie pożegnanie seniorki opiewało we wzruszające sceny.

„Sanatorium miłości”: pogrzeb Niny Busk przebiegał w smutnej scenerii

Ostatnie pożegnanie uczestniczki programu TVP odbyło się 23 lipca bieżącego roku w samo południe w jej rodzinnej miejscowości. Seniorka zawsze tryskała radością, którą zarażała innych i dlatego pragnęła, by jej ostatni dzień nie był przepełniony smutkiem.

W kościele zebrali się bliscy Niny Busk, by następnie przejść w pogrzebowej procesji. Niestety nie udało się utrzymać prośby seniorki, ponieważ nawet pogoda zwiastowała morze łez ku pamięci uczestniczki „Sanatorium miłości”.

„Sanatorium miłości”: Nina Busk na dłużej pozostała w telewizji

Premierowa edycja innowacyjnego programu TVP odbiła się głośnym echem w internecie, gdy widzowie poznali charyzmatycznych seniorów poszukujących miłości. Uczestnicy na długo zapadli w pamięć i nawet po zakończeniu edycji zyskali rozpoznawalność na miarę prawdziwych gwiazd.

Nina Busk po zakończeniu przygody z „Sanatorium miłości” została w stacji telewizyjnej, by współtworzyć kolejne programy. Widzowie „The Voice Senior” mogli być świadkami jej roli rozmówczyni z utalentowanymi uczestnikami. Seniorka otrzymała również epizodyczny angaż w serialu „Uzdrowisko”.

Internauci ze smutkiem przyjęli informacje o śmierci seniorki, która skradła ich serca pogodą ducha. W tych trudnych chwilach przekazujemy słowa kondolencji rodzinie oraz przyjaciołom Niny Busk.

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Piotr Hubert i Mariola zamieszkają razem? Czeka ich poważna rozmowa
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić


Źródło: Se.pl