Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne informacje od Katarzyny Dowbor. „Nadal nie mogę uwierzyć”, drożyzna dotknęła uwielbianą gwiazdę
Michał Fitz
Michał Fitz 29.07.2022 19:10

Smutne informacje od Katarzyny Dowbor. „Nadal nie mogę uwierzyć”, drożyzna dotknęła uwielbianą gwiazdę

Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News

Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Dowbor zarabia bardzo dobre pieniądze, bo od lat jest regularnie angażowana w różne projekty telewizyjne, a ponadto prowadzi współprace z wieloma markami. Mimo to nawet ją dosięgają problemy związane z drożyzną.

Prezenterka wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z „Faktem”. Jak się okazuje, jej sytuacja jest nawet gorsza, niż można było przypuszczać, bo nie ukrywa, że niedługo może zostać postawiona przed wyborem, z czego zrezygnować.

Katarzyna Dowbor boryka się z inflacją

Prowadząca programu „Nasz nowy dom” dokładnie wytłumaczyła, na jakiej płaszczyźnie ma problemy. Dotyczą one nie jej zachcianek, a zobowiązań. Prezenterka kocha zwierzęta i może pochwalić się ich sporą gromadką. Ma 4 psy, 2 koty oraz 3 konie, w tym jednego, który choruje na astmę i wymaga specjalnej opieki. Wyżywienie ich i zapewnienie im innych, niezbędnych produktów wiąże się na pewno z bardzo dużymi kosztami, które trzeba ponosić każdego miesiąca.

Jak wyjawia prezenterka, póki co daje radę, ale nie wyklucza, że zimą, gdy sytuacja ekonomiczna może się jeszcze pogorszyć i rozpocznie się także sezon grzewczy, będzie musiała już ciąć jakieś koszty. Na tę chwilę nie wie, jak będzie sobie z tym radziła. Jest natomiast pewna, na czym oszczędzać nie może i nie będzie.

– Też się zastanawiam, z czego zrezygnować, ale na karmie nie będę oszczędzać, ani na jedzeniu dla nas — stwierdziła prezenterka.

Jak Katarzyna Dowbor dba o zwierzęta?

Jakiś czas temu w rozmowie z Szymonem Majewskim Katarzyna Dowbor nieco więcej opowiedziała na temat tego, w jaki sposób zajmuje się swoimi zwierzętami. Wyjaśniła, że ze względu na nie musi każdego dnia wstawać o 6 rano!

Zwierzaki muszą bowiem dostać jeść i to właśnie od nakarmienia ich zaczyna dzień prezenterka. Na tym zresztą nie koniec, bo wspomniany wyżej, chory koń musi także przyjąć odpowiednie wziewy. Poza tym, zwierzęta trzeba pielęgnować także na inne sposoby, a to też z pewnością zabiera mnóstwo czasu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor chwali się sukcesem córki. Pokazała jej zdjęcia, są do siebie bardzo podobne
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Źródło: se.pl/ fakt.pl