Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Ta lekarka ma 102 lata, w końcu zdradziła sekret szczęścia. Wykonuje JEDNĄ rzecz rano
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.07.2023 12:31

Ta lekarka ma 102 lata, w końcu zdradziła sekret szczęścia. Wykonuje JEDNĄ rzecz rano

102-letnia lekarka zdradziła sekret swojego szczęścia, fot. YouTube/Barbara Hannah Grufferman
102-letnia lekarka zdradziła sekret swojego szczęścia, fot. YouTube/Barbara Hannah Grufferman

Ta 102-letnia lekarka jest najlepszym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Gladys McGarey pomimo upływu lat wciąż jest aktywna zawodowo i może pochwalić się świetną formą. Teraz zdradziła, co jest jej kluczem do szczęścia.

102-letnia lekarka ujawniła sekret jej szczęścia

Gladys McGarey wielokrotnie pojawiała się w mediach i udzielała wywiadów na temat swojego życia i długowieczności. Ludzie od lat pytają ją, co robi, że pomimo ukończenia stu lat wciąż cieszy się sprawnością i dobrym nastawieniem do życia.

Okazało się, że 102-letnia lekarka wszystko zawdzięcza swojej sile charakteru i umiejętności budowania wszystkiego od nowa. Gladys McGarey podkreśla, że nigdy się nie poddaje i zawsze jest gotowa rozpocząć coś na nowo, bez strachu i obaw.

Nawykiem, który przez lata przynosił mi zdrowie i szczęście, jest umiejętność budowania wszystkiego od nowa, niezależnie od tego, czy jest to związek, ścieżka kariery czy projekt

Tragedia na promie: prawdziwy szok dla wszystkich. Właśnie wyszła na jaw MROCZNA prawda o mamie chłopca

102-letnia Gladys McGarey opowiada o kluczu do dobrego życia

Co więcej, zdaniem lekarki, bardzo istotne jest odpowiednie podejście i pozytywne nastawienie, z którym powinniśmy rozpoczynać każdy dzień. Codziennie powinniśmy wystawiać się na działanie pozytywnych bodźców, które zaszczepią w nas optymizm i wiarę w lepsze jutro.

Jednym z trików, który pozwala 102-latce nie tracić uśmiechu na twarzy, jest słuchanie pozytywnej muzyki oraz spacerowanie. To właśnie aktywność fizyczna, w tym zwłaszcza ta na świeżym powietrzu, potrafi być prawdziwym zastrzykiem endorfin.

102-letnia lekarka szczerze o przepisie na długie szczęśliwe życie

Co najważniejsze, Gladys McGarey zaznacza, że nie wolno rozpamiętywać przeszłości i martwić się tym, co jest już za nami. Jej zdaniem czasu i tak nie cofniemy, możemy natomiast zepsuć sobie humor i samopoczucie wracaniem do przykrych wspomnień. Trzeba iść do przodu i myśleć o tym, co tu i teraz.

Najszczęśliwsi ludzie wiedzą, kiedy nadszedł czas, aby przejść dalej i zapomnieć o tym co było wcześniej. Musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby żal zniknął

Źródło: webniusy.com

Tagi: porady