Lelum.pl > Nowości > Tak miał umierać Grzegorz Borys! Podano wstępną przyczynę śmierci, mrożące kulisy. Wszyscy czekają na wyniki sekcji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.11.2023 13:48

Tak miał umierać Grzegorz Borys! Podano wstępną przyczynę śmierci, mrożące kulisy. Wszyscy czekają na wyniki sekcji

Tak miał umierać Grzegorz Borys
Tak miał umierać Grzegorz Borys, fot. Facebook/Pomorska Policja

Służby pracujące przy poszukiwaniach podejrzanego o morderstwo swojego synka Grzegorza Borysa natrafiły na ciało w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Do tej pory nie ustalono, czy jest to ścigany 44-latek. Wszyscy czekamy na wyniki sekcji zwłok. Wiadomo jednak, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Zaskakujące wieści w osiemnastym dniu obławy za Grzegorzem Borysem

Informacja o morderstwie, do którego doszło 20 października 2023 roku w jednym z mieszkań w Gdyni, wstrząsnęła całą Polską. Właśnie wtedy mama sześcioletniego Olusia odnalazła ciało chłopca z obrażeniem na gardle. O zabójstwo dziecka oskarżyła również jego ojca - Grzegorza Borysa.

Od tej pory trwa akcja poszukiwawcza 44-latka. Zawodowy żołnierz miał ukryć się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przed wejściem, do którego ostrzeżono okolicznych mieszkańców. W akcję poszukiwawczą zaangażowała się nie tylko pomorska policja, ale również Żandarmeria Wojskowa oraz zespół nurków. Przez długi czas nie udało się jednak ustalić żadnych informacji na temat miejsca pobytu podejrzanego.

Policja przekazała wstrząsające wieści ws. Grzegorza Borysa. Tyle poszukiwań, a finał może być TAKI

Odnaleziono ciało w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym! Czy to Grzegorz Borys?

Dzisiaj 6 listopada przekazano zaskakujące wieści w sprawie poszukiwanego Grzegorza Borysa. Funkcjonariusze zaangażowani w śledztwo mieli natrafić na ciało niezidentyfikowanego jeszcze mężczyzny. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jest to ścigany przez policję 44-latek.

Do tej pory nie udało się jeszcze ustalić, czy odnalezione na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego ciało to podejrzany o zabójstwo swojego synka Olusia Grzegorz Borys. 

Służby w miejscu poszukiwania ujawniły zwłoki. Nie wiemy na razie, czy to jest poszukiwany Grzegorz Borys. To będzie przedmiotem ustaleń. Zwłoki odnaleziono dzisiaj - powiedziała w rozmowie z WP prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Wszyscy czekamy na wyniki sekcji zwłok. Wiadomo jednak, jak doszło do śmierci odnalezionego mężczyzny.

Wiemy, jak zginął Grzegorz Borys!

Z informacji udzielonych portalowi Wirtualna Polska wynika, że ciało tajemniczego mężczyzny odnaleźli nurkowie wojskowi, którzy przeszukiwali leżący na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zbiornik wodny Lepusz. Ubiór odnalezionego zmarłego odpowiada opisowy poszukiwanego 44-latka.

Wedle aktualizacji prokuratura potwierdziła, że odnalezione zwłoki to poszukiwany od osiemnastu dni Grzegorz Borys. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci zawodowego żołnierza było utonięcie. Ciało znajduje się w stanie rozkładu, dlatego też dopiero wyniki sekcji zwłok wskażą nam nie tylko dokładną przyczynę zgonu. 

Źródło: wiadomości.wp.pl, 

Tagi: morderstwo