Lelum.pl > Morderstwo

Morderstwo

policja, Serhii T
22.11.2023 19:34 Przyjaciółka ofiary z Puszczykowa przerwała milczenie. Przerażające, jak wyglądało życie z Serhiim T.

18 listopada media w całej Polsce obiegły wstrząsające wieści o morderstwie kobiety i jej dwóch córek w Puszczykowie. Sprawcą miał być mąż i ojciec, 42-letni Serhii T. Według informacji, których udzieliła przyjaciółka ofiary, zanim mężczyzna dopuścił się zbrodni, zachowywał się wobec swojej rodziny niedopuszczalnie. 29-letnia Julia miała skarżyć się znajomej, że nie wie już, jak poradzić sobie z mężem. 

Kim był Serhij T.?, fot. Canva/ronstik, Getty Images
22.11.2023 11:42 Kim był Serhij T.? Wstrząsające doniesienia o zabójcy rodziny. Przebywał często wśród ludzi, jest bardzo znany

W sobotę 18 listopada media obiegła wiadomość o tragedii, do której doszło w Puszczykowie znajdującym się koło Poznania. W jednym z domów znaleziono ciała trzech osób – 29-letniej Julii i jej dwóch córek: 4-letniej Darii i 1,5-rocznej Marii. 

Nic nie zapowiadało tragedii w Puszczykowie?, fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News
22.11.2023 08:24 Koszmar w Puszczykowie. Tajemnica fotografii zmarłej mamy z córkami, nikt nie spodziewał się takiej przyszłości

W sobotę 18 listopada media obiegła mrożąca krew w żyłach wiadomość o odnalezieniu zwłok trzech osób w jednym z bliźniaków w Puszczykowie pod Poznaniem. Miasteczko wcześniej uchodziło za bardzo spokojne i nikt nie spodziewał się, że właśnie tam może dojść do niewyobrażalnej tragedii. 

policja
20.11.2023 21:59 Wpadł w rozpacz, gdy mówił, co zrobił. Nie żyje żona i dwie córeczki. Porażające słowa winnego z Puszczykowa

Do wstrząsających wydarzeń doszło w ostatnich dniach w Puszczykowie pod Poznaniem. Policja znalazła tam ciało 29-letniej Ukrainki i jej dwóch maleńkich córek. Zabójcy nie trzeba było długo szukać, bo sam się zgłosił. Ze szczegółami opowiedział, jak i dlaczego zamordował.

Nie żyje mama i dwójka dzieci
18.11.2023 22:14 Nie zyje 29-letnia matka i jej córeczki w wieku 4 lat i 1,5 roku. Ich ojciec zatrzymany. Polskę właśnie obiegają ponure wieści

Właśnie przekazano dramatyczne wieści z Puszczykowa na Wielkopolsce. Funkcjonariusze otrzymali tam zgłoszenie o odnalezieniu zwłok kobiety i dwójki jej dzieci.

Pogrzeb Grzegorza Borysa
17.11.2023 21:16 Grzegorza Borysa pochowano z dala od syna. Jeden z wieńców zdobił poruszający napis. Dwa słowa

Sprawa morderstwa sześcioletniego Olusia była jedną z najbardziej wstrząsających w Polsce. W końcu po osiemnastu dniach obławy odnaleziono ciało podejrzanego o zabójstwo Grzegorza Borysa. Dzisiaj odbył się pogrzeb 44-latka.

Szokujące słowa Zbysława C.
16.11.2023 12:52 Szokujące słowa Zbysława C. Odebrał życie Maurycemu, a teraz chce wyjść na wolność z jednego powodu

Sprawa śmierci pięcioletniego Maurycego odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz głos zabrał mężczyzna, który odebrał mu życie - Zbysław C. 71-latek wyznał, że chce wyjść na wolność i nie pamięta tego, co stało się nieszczęśliwego dnia.

Grabarz o tym, co się stało z ciałem Olusia, fot. Canva/Avdeev_80, getty images, TikTok/robas000
14.11.2023 12:26 Co stało się z ciałem Olusia? Większość zadaje pytanie. Grabarz odpowiedział w mocny sposób

Przez ponad dwa tygodnie cała Polska żyła tragedią, która wydarzyła się 20 października 2023 roku w Gdyni. Mama sześcioletniego Olusia zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała o odnalezieniu zwłok chłopca. Teraz głos zabrał znany na TikToku Grabarz, który ujawnił, co się stało z ciałem dziecka.

Grzegorz Borys
13.11.2023 22:18 Porażająca teoria ws. morderstwa Olusia i śmierci Grzegorza Borysa. Przypomniano słowa przedszkolanek

Nie milkną echa w sprawie śmierci Grzegorza Borysa. Wydawało się, że odnalezienie jego ciała całkowicie zamknie sprawę, ale stało się dokładnie odwrotnie. Tym bardziej teraz ludzie wątpią w zbrodnię, której miał się dopuścić. Ważny głos w sprawie mogą mieć przedszkolanki zamordowanego Olusia.

Zabójstwo czworga dzieci w Rzeszowie
13.11.2023 13:03 Tragiczne informacje. Nie żyje ojciec czwórki dzieci. "Podejrzana jest żona", historia wstrząsnęła Polską

Dramatyczna sytuacja z Rzeszowa odbiła się szerokim echem w polskich mediach. W jednym z mieszkań odnaleziono ciało 39-letniego mężczyzny. I choć początkowo uważano, że ojciec czwórki dzieci targnął się na swoje życie, szybko na jaw wyszła przerażająca prawda o jego śmierci.

Wiemy, co z policjantem, który udostępnił zdjęcie Grzegorza Borysa
12.11.2023 16:18 Udostępnił porażające zdjęcia ciała Grzegorza Borysa. Wiemy, co czeka funkcjonariusza

Po osiemnastu dniach obławy za Grzegorzem Borysem funkcjonariusze pomorskiej policji doszli do prawdziwego przełomu w poszukiwaniach. W poniedziałek 6 listopada wyłowiono ciało 44-latka ze zbiornika wodnego Lepusz. Teraz trwa śledztwo w sprawie udostępnienia zdjęć zwłok poszukiwanego.

Tak miał umierać Grzegorz Borys
06.11.2023 13:48 Tak miał umierać Grzegorz Borys! Podano wstępną przyczynę śmierci, mrożące kulisy. Wszyscy czekają na wyniki sekcji

Służby pracujące przy poszukiwaniach podejrzanego o morderstwo swojego synka Grzegorza Borysa natrafiły na ciało w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Do tej pory nie ustalono, czy jest to ścigany 44-latek. Wszyscy czekamy na wyniki sekcji zwłok. Wiadomo jednak, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Czy znaleziono ciało Grzegorza Borysa?
06.11.2023 11:20 Nieoficjalnie: Znaleziono ciało Grzegorza Borysa? Służby w akcji, rozwiązanie sprawy jest może coraz bliżej

Właśnie opublikowano zaskakujące wieści w sprawie poszukiwań Grzegorza Borysa. Oskarżony o zabójstwo swojego sześcioletniego synka Olusia miał ukrywać się na terenie Trójmiejskiego Parku Narodowego. Właśnie tam odnaleziono ciało mężczyzny. Służby na razie nie komentują tego odkrycia.

Trwają poszukiwania Grzegorza Borysa
06.11.2023 08:05 Policja przekazała wstrząsające wieści ws. Grzegorza Borysa. Tyle poszukiwań, a finał może być TAKI

Wciąż trwają poszukiwania oskarżonego o morderstwo swojego sześcioletniego synka Grzegorza Borysa. Siedemnastego dnia obławy funkcjonariusze zawęzili obszar poszukiwań w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Rzeczniczka pomorskiej policji przekazała zaskakujące wieści.

Mama Grzegorza Borysa przechodzi przez niego ciężkie chwile
29.10.2023 13:16 "Może przyjść do matki". Mundurowi oblegają dom seniora z powodu Grzegorza Borysa. Jego mama przeżywa piekło?!

Wciąż trwają poszukiwania podejrzanego o morderstwo swojego sześcioletniego syna Olusia. Grzegorz Borys miał zaszyć się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, teraz jednak pojawiają się informacje o jego przemieszczaniu się. Z tego powodu policjanci otoczyli dom seniora, w którym aktualnie przebywa matka 44-latka.

Krzysztof Rutkowki zabrał głos w sprawie Grzegorza Borysa
29.10.2023 08:23 Krzysztof Rutkowski wparował do sklepu, gdzie zakupy miał robić Grzegorz Borys. Szokująca reakcja sprzedawcy!

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który został podejrzany o brutalne morderstwo swojego sześcioletniego synka Olusia. Mężczyzna od tygodnia pozostaje nieuchwytny. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Rutkowski, który sprawdził jedno z możliwych miejsc pobytu 44-latka.

Znaleziono ciało noworodka w Gdyni
28.10.2023 14:19 Znaleziono zwłoki noworodka na balkonie! Tragiczne doniesienia z Gdyni

Właśnie przekazano tragiczne informacje z Gdyni. W jednym z mieszkań na Pustkach Cisowskich odnaleziono zwłoki noworodka zawinięte w czarny worek. Sprawą obecnie zajmuje się lokalna prokuratura.

19-latek zatrzymany w sprawie Grzegorza Borysa
28.10.2023 11:06 19-latek zatrzymany w sprawie Grzegorza Borysa. Chłopak usłyszy poważne zarzuty! Chronił oprawcę 6-latka?

Sprawą podejrzanego o morderstwo swojego 6-letniego synka Olusia wciąż żyje cała Polska. 44-letni Grzegorz Borys nadal ukrywa się w pomorskich lasach. Niedawno policja otrzymała zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że widział poszukiwanego.

Szokujące słowa znajomego Grzegorza Borysa
23.10.2023 09:14 Szokujące słowa znajomego Grzegorza Borysa. „Bzdura i tyle”, rzucają zupełnie nowe światło na śmierć Olusia?

Cała Polska wciąż żyje sprawą brutalnego morderstwa 6-letniego Olusia z Gdyni. Policja jest na tropie 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zabójstwo swojego syna. Teraz na jaw wyszły nowe fakty na temat zawodowego żołnierza. Głos zabrał jego bliski znajomy.

Polacy szukali zaginionej Karoliny
22.10.2023 14:08 Polacy szukali zaginionej Karoliny. Tragiczny finał zmroził wszystkich, właśnie przekazano

Cała Polska zaangażowała się w poszukiwania 32-letniej Karoliny. Mieszkanka miejscowości Turek z województwa wielkopolskiego zniknęła w piątek 20 października. Teraz przekazano tragiczne wieści. Tego nikt się nie spodziewał.

Prokuratura podjęła decyzję w sprawie Grzegorza Borysa
22.10.2023 09:19 "Pilne". Prokuratura właśnie podjęła przełomową decyzję ws. Grzegorza Borysa, on zabił 6-letniego Olusia

Tragedia, która wydarzyła się w Gdyni przy ulicy Górniczej, wstrząsnęła całą Polską. Po powrocie do domu mama zastała w środku zwłoki swojego 6-letniego synka Olusia. Obecnie wszystkie służby z Pomorza szukają śladu Grzegorza Borysa - podejrzanego o morderstwo swojego synka.

Wiemy, co czeka rodzinę 6-latka z Gdyni
20.10.2023 17:31 Nieoficjalnie: Ujawniono, kim jest podejrzany o zabójstwo 6-latka z Gdyni. Dramatyczne, co czeka rodzinę chłopca

Tragedia, jaka rozegrała się w Gdyni, wstrząsnęła całą Polską. 6-letni chłopiec został zamordowany we własnym domu przez 44-letniego ojca. Teraz żona mężczyzny po raz pierwszy ujawniła wizerunek podejrzanego o morderstwo.

Łamiący widok w miejscu śmierci 5-letniego Maurycego
20.10.2023 16:30 Łamiący widok w miejscu, gdzie zginął 5-letni Maurycy. Koszmar mieszkańców Poznania jeszcze się nie skończył

Mieszkańcy Poznania nie potrafią zapomnieć o ogromnej tragedii, jaka spotkała 5-letniego Maurycego. Pod domem zamordowanego chłopca zgromadzono mnóstwo zniczy, pluszowych zabawek i pokrzepiających słów, pozostawionych na ścianach budynku.

Tragedia w Czernikach wstrząsnęła Polską, fot. Google maps, Canva/vmargineanu, Getty Images Pro
23.09.2023 20:59 "Czarne owce we wsi". Sąsiedzi wyjawili, co działo się u Pauliny i Piotra G. z Czerników

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła ogromna tragedia, do której doszło w Czernikach w województwie pomorskim. Policja odkryła w piwnicy jednego z domów zwłoki trzech niemowląt, z których najmłodsze urodziło się zaledwie około trzech tygodni temu. Do zbrodni przyznała się Paulina G., która ujawniła policji, że morderstw dokonywała wraz ze swoim ojcem. 

Paulina z Czerników sama jest ofiarą?, fot. Canva/dragana991, Getty Images Pro, Bill Oxford, Getty Images Signature
23.09.2023 19:05 Podwójna dzieciobójczyni jest ofiarą?! Paulina z Czerników "zdemaskowana", to przekazała specjalistka

Dramatyczna sprawa morderstwa noworodków, do której doszło w Czernikach, wstrząsnęła Polską. Policja w piwnicy jednego z domów odnalazła zwłoki trójki noworodków. Najmłodsze z nich przyszło na świat zaledwie kilka tygodni temu. 

policja, chłopak
23.09.2023 11:17 Sąsiadka wyjawiła nowe fakty o rodzinie z Czerników. Niepełnosprawny syn Piotra G. ma kłopoty

Koszmar, który wydarzył się w Czernikach, poruszył nie tylko całą Polskę, ale i świat. Jednak brutalne morderstwo 3 noworodków, a także przesłanki o kazirodczym związku Piotra G. z córką to nie wszystko. W toku śledztwa coraz więcej informacji wychodzi na światło dzienne. Bardzo duże znaczenie mają zeznania świadków, które znały rodzinę mężczyzny. Sąsiadka właśnie ujawniła, jak Piotr G. traktował swojego niepełnosprawnego syna. 

Czerniki, radiowozy
22.09.2023 08:12 Sąd ujawnił przeszłość potwora z Czerników i jego żony! Porażające, przeoczono TAKIE fakty

Sprawa potrójnego morderstwa noworodków, do której doszło w Czernikach, wstrząsnęła cała Polską. To, jak wiele zła wydarzyło się w niewielkim, jednorodzinnym domu w tej małej miejscowości na Pomorzu, ciężko jest pojąć. W dodatku na jaw wychodzi coraz więcej wstrząsających wiadomości. Najnowszą z nich ujawnił sąd.

policja, zamordowana kobieta
07.09.2023 13:55 Paweł Ch. nie wytrzymał odejścia Marty. Porażające, jak się zemścił. Koszmar trwał 4 dni!

Zwłoki 31-letniej Marty Ch., które odnaleźli śledczy, były w fatalnym stanie. Kobieta poniosła makabryczną śmierć z rąk własnego męża, Pawła Ch., który nie mógł pogodzić się z tym, że chciała od niego odejść. Szczegóły tej porażającej zbrodni są zatrważające. Sąd wydał bezwzględny wyrok. 

  • 1
  • 2