Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Morderstwo

Morderstwo

Dom Kamilka z Częstochowy, smutny chłopiec
08.05.2024 22:13 Tata Kamilka z Częstochowy przerwał milczenie. Mówi, co dzieje się z drugim synem

Kamilek z Częstochowy zmarł po tym, jak skatował go 27-letni ojczym. Lekarze przez ponad miesiąc walczyli o życie chłopca, jednak nie dało się go uratować. Zmarł, mając zaledwie 8 lat. Teraz jego biologiczny ojciec przerwał milczenie. Mówi, co się dzieje z bratem Kamila.

Zaginiona Anastazja
05.05.2024 09:11 Minął rok od tragicznej zbrodni na Anastazji. Wreszcie wiadomo, co z jej oprawcą

Anastazja Rubińska została zamordowana w 2023 roku na greckiej wyspie Kos. Wiemy już, kiedy ruszy proces Banglijczyka oskarżonego o ten zbrodniczy czyn.

James Ruppert
31.03.2024 16:26 Kryminalne Lelum: w Niedzielę Wielkanocną zabił całą swoją rodzinę

Niedziela Wielkanocna z 1975 roku przeszła w stanie Ohio do mrocznej historii. To właśnie wtedy 41-letni James Ruppert dopuścił się mrożącego krew w żyłach czynu. Po wszystkim zadzwonił po policję, by przyjechała do domu jego matki, w którym zabił swoich najbliższych krewnych. 

Dorian S.
08.03.2024 10:20 Wstrząsający szczegół na zdjęciu oprawcy 25-letniej Lizy

Dorian S. dopuścił się zbrodni, która wstrząsnęła całą Polską. 23-letni mężczyzna zaatakował 25-letnią Lizę, gdy ta wracała nad ranem do domu. Grożąc jej nożem, zaciągnął w bramę przy ul. Żurawie 47 w Warszawie, a tam zgwałcił ją, jednocześnie dusząc. Młoda Białorusinka straciła przytomność, a kilka dni później zmarła w szpitalu z powodu niedotlenienia mózgu. Policji natomiast błyskawicznie udało się odnaleźć sprawcę, za którego został uznany Polak, Dorian S. W sieci krąży mnóstwo informacji na temat mężczyzny. Na jednym z jego zdjęć, które zamieścił w mediach społecznościowych, internauci dopatrzyli się porażającego szczegółu. 

Ostatni wpis Doriana, który zabił 25-latkę.
02.03.2024 14:38 Ostatni wpis Doriana, który zabił 25-latkę. Dziś przyprawia o dreszcze

Sprawa 25-letniej poruszyła całą Polskę. Dziewczyna została zgwałcona i zamordowana na ulicach Warszawy. Nieprzytomna kobieta została odnaleziona w niedzielę 25 lutego. Sprawcą zbrodni był 23-letni Dorian S. Niesamowite, jak wyglądał jego ostatni wpis na Facebooku.

Dziennikarz zamordowany przez policjanta
24.02.2024 08:31 Nowe ustalenia w sprawie śmierci znanego prezentera. Zatrzymano policjanta!

Właśnie przekazano tragiczne wieści na temat znanego dziennikarza porannego show. Zakrwawione rzeczy mężczyzny zostały odnalezione w śmietniku, niedaleko jego domu. Podejrzanym o morderstwo prezentera ma być 28-letni policjant.

Szokujące słowa Zbysława C.
16.11.2023 12:52 Szokujące słowa Zbysława C. Odebrał życie Maurycemu, a teraz chce wyjść na wolność z jednego powodu

Sprawa śmierci pięcioletniego Maurycego odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz głos zabrał mężczyzna, który odebrał mu życie - Zbysław C. 71-latek wyznał, że chce wyjść na wolność i nie pamięta tego, co stało się nieszczęśliwego dnia.

Polacy szukali zaginionej Karoliny
22.10.2023 14:08 Polacy szukali zaginionej Karoliny. Tragiczny finał zmroził wszystkich, właśnie przekazano

Cała Polska zaangażowała się w poszukiwania 32-letniej Karoliny. Mieszkanka miejscowości Turek z województwa wielkopolskiego zniknęła w piątek 20 października. Teraz przekazano tragiczne wieści. Tego nikt się nie spodziewał.

Wiemy, co czeka rodzinę 6-latka z Gdyni
20.10.2023 17:31 Nieoficjalnie: Ujawniono, kim jest podejrzany o zabójstwo 6-latka z Gdyni. Dramatyczne, co czeka rodzinę chłopca

Tragedia, jaka rozegrała się w Gdyni, wstrząsnęła całą Polską. 6-letni chłopiec został zamordowany we własnym domu przez 44-letniego ojca. Teraz żona mężczyzny po raz pierwszy ujawniła wizerunek podejrzanego o morderstwo.

Łamiący widok w miejscu śmierci 5-letniego Maurycego
20.10.2023 16:30 Łamiący widok w miejscu, gdzie zginął 5-letni Maurycy. Koszmar mieszkańców Poznania jeszcze się nie skończył

Mieszkańcy Poznania nie potrafią zapomnieć o ogromnej tragedii, jaka spotkała 5-letniego Maurycego. Pod domem zamordowanego chłopca zgromadzono mnóstwo zniczy, pluszowych zabawek i pokrzepiających słów, pozostawionych na ścianach budynku.

policja, chłopak
23.09.2023 11:17 Sąsiadka wyjawiła nowe fakty o rodzinie z Czerników. Niepełnosprawny syn Piotra G. ma kłopoty

Koszmar, który wydarzył się w Czernikach, poruszył nie tylko całą Polskę, ale i świat. Jednak brutalne morderstwo 3 noworodków, a także przesłanki o kazirodczym związku Piotra G. z córką to nie wszystko. W toku śledztwa coraz więcej informacji wychodzi na światło dzienne. Bardzo duże znaczenie mają zeznania świadków, które znały rodzinę mężczyzny. Sąsiadka właśnie ujawniła, jak Piotr G. traktował swojego niepełnosprawnego syna. 

Zabójstwo 25-letniej Joasi
05.09.2023 12:57 Zabójstwo 25-letniej Joasi. Straszliwa plotka krąży wśród mieszkańców Łańcuta. Chodzi o motyw

Śmierć 25-letniej Joasi odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Dziewczyna zaginęła, gdy wracała do domu po zakończonym dniu pracy. Dopiero po kilku dniach morderca przyznał się do winy. Niesamowite, co wcześniej zrobił, podczas poszukiwań ciała kobiety.

W Opolu nie żyje dwoje maluszków
30.08.2023 08:07 Szok, co odkryto w mieszkaniu w Opolu. Nie żyje dwójka maluszków, kulisy są najgorsze

Wstrząsająca tragedia, która miała miejsce na obrzeżach Opola, przeraziła wszystkich mieszkańców miasta. W mieszkaniu odnaleziono zwłoki dwójki malutkich dzieci. Obok nich znajdowała się również ranna kobieta.

Mateusz H. pokazał, jak zabił 18-letnią Wiktorię
17.08.2023 09:43 Mateusz H. wrócił na miejsce zbrodni. POKAZAŁ, jak pozbawił życia 18-letnią Wiktorię, wstrząsające szczegóły

Zbrodnia, do jakiej doszło w sobotę rano w Radzionkowie w województwie śląskim, wstrząsnęła całą Polską. 19-letni Mateusz H. brutalnie zamordował 18-letnią Wiktorię z Bytomia. Teraz powrócił na miejsce zbrodni, aby pokazać, jak zabijał dziewczynę.

policja
18.06.2023 08:15 Urszula Bartelik wyszła na grzyby i nie wróciła. Czekały na nią dzieci, koszmarne, co przekazali ŚLEDCZY

Bywają morderstwa, które ostatecznie nigdy nie mają swojego rozwiązania. Długo wydawało się, że tak właśnie będzie w przypadku tragicznej śmierci Urszuli Bartelik, która została pozbawiona życia w 2004 roku. W ostatnim czasie nastąpił jednak przełom w śledztwie.Po 19 latach udało się zatrzymać prawdopodobnego sprawcę, który miał zabić kobietę, gdy ta była na grzybach.

Tiba Ali
06.02.2023 16:22 Miała tylko 22 lata. Nie żyje gwiazda, ojciec udusił ją, gdy spała. Sam oddał się w ręce policji

22-letnia Tiba Ali została brutalnie zamordowana przez własnego ojca. Mężczyzna sam oddał się w ręce policji, to miało być “honorowe zabójstwo”. Tragiczna informacja o śmierci młodziutkiej gwiazdy wywołała natychmiastową reakcję, tysiące Irakijczyków wyszły na ulicę. 22-letnia Irakijka od dwóch lat mieszkała w Turcji. Niestety, ostatnie odwiedziny w rodzinnym Ad-Diwanijja skończyły się dla niej tragicznie.