Znaki zodiaku mówią nam o człowieku bardzo wiele. Nie tylko na temat jego przyszłości, planów czy perspektyw, ale też — może nawet przede wszystkim — o jego osobowości. Nie zawsze, oczywiście, są to informacje pozytywne. Może się okazać, że osoba, o której myśleliśmy bardzo dobrze, w rzeczywistości jest zupełnie innym człowiekiem!

Znaki zodiaku, które są niepoprawnymi narcyzami

Lew

Jeśli chodzi o narcystyczne znaki zodiaku, to Lew z pewnością wiedzie tu prym. Jego kompulsywna potrzeba, żeby być najlepszym we wszystkim, za co się zabierze, rozciąga się również na osiąganie wybitnych wyników w kwestii posiadania negatywnych cech. 

Waga

Większość Wag jest tak bardzo skoncentrowana na swojej karierze, że zdarza im się zapominać, że istnieje świat poza nimi, a w nim ludzie, którzy również mają swoje dążenia i potrzeby

znaki zodiaku
pexels.com

Uważaj na te znaki zodiaku.

Skorpion

Z powodu tego, jak zapatrzony w siebie jest Skorpion, większość jego związków ostatecznie okazuje się bardzo toksyczna. On natomiast odmawia przyjęcia za to jakiejkolwiek odpowiedzialności, w swojej opinii jest osobą krystalicznie czystą.

Strzelec

Ciężko spędzać czas w jego towarzystwie, zawsze musi rzucić w twoją stronę uwagą, która, w jego mniemaniu, jest nadzwyczaj celna. Nie można przetłumaczyć mu, że nie jest tak dowcipną i pozbawioną wad osobą, jak mu się wydaje.

Panna

Dobre słowo, żeby opisać znaki zodiaku takie jak panna to nieświadomy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uważa się nie tylko za świetną, ale i niezwykle uczuciową oraz empatyczną osobę. Nie potrafi dostrzec swoich oczywistych wad.

Bliźnięta

Bliźnięta to niemal podręcznikowy przykład narcyza. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że wokół nich mogłoby znaleźć się coś bardziej godnego uwagi, niż oni sami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pexels.com

Czy należysz do nich?

znaki zodiaku
pexels.com

Jesteś pewna, że nie opisuje cię słowo narcyz?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Wyjątkowa animacja, która wzrusza do łez. Powinna ją zobaczyć każda matka
  3. Niemowlę urodziło się z niezwykle rzadką chorobą. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co widzą
  4. Opublikowała zdjęcie tuż po porodzie. Inne matki były jej za to bardzo wdzięczne
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułJak ubrać noworodka na spacer zimą? Rodzice muszą bardzo uważać
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak na grobie Piotra. Wzruszające sceny w Fuledzie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego