Żona Kuby, Marzena, znalazła wiadomość od kochanki na telefonie męża. Kiedy tylko ją przeczytała, wiedziała od razu, co ma robić. Przesłała jej krótkiego SMSa, dając do zrozumienia, że o wszystkim się dowiedziała.

Gdy tylko żona zobaczyła wiadomości w telefonie męża, nie miała już żadnych wątpliwości co do tego, że jest zdradzana. Pikantne SMS-y zgorszyłyby niejedną osobę. 

Żona znalazła dowód zdrady męża

Marzena i Kuba od ośmiu lat byli małżeństwem. Pobrali się zaraz po studiach, na których się poznali. Ona skończyła ekonomię i zaczęła pracować jako księgowa, a on jako specjalista od mediów społecznościowych pozostawał w domu. 

Kiedy urodził się ich synek, Michał, Marzena zauważyła, jak mąż zaczął się od niej oddalać, mimo że na początku był bardzo zaangażowany w wychowanie swojego dziecka. Zaniepokojona kobieta miała podejrzenia, że ją zdradza.

Mąż coraz więcej czasu spędzał przy komputerze. Tłumaczył, że chce założyć własną firmę. Mówił również, że będzie musiał częściej wychodzić z domu, by rozmawiać z nowymi partnerami biznesowymi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Żona nie wiedziała, co się dzieje. Choć Kuba nigdy nie wracał do domu zbyt późno, to zawsze wydawał się niezwykle markotny zaraz po tym, jak przekraczał próg mieszkania. Zdarzało się, że nie odbierał telefonów, ale tłumaczył to spotkaniami.

W końcu kiedy Kuba brał prysznic, Marzena postanowiła sprawdzić jego telefon. Niestety, ale to, co tam zobaczyła, przeszło jej najgorsze oczekiwania. Mąż ją zdradzał. SMS-y były tak pikantne, że aż ją mdliło, kiedy je czytała.

Zdradzana żona odpisała kochance męża

Marzena postanowiła, że nie może tak tego zostawić. Od razu złapała za telefon i postanowiła napisać wiadomość do kochanki męża. Za bardzo nie zastanawiała się, co takiego właściwie robi. Działała pod wpływem impulsu.

Dzień dobry Asiu. Tu żona Kuby. O wszystkim już wiem. Szkoda Asiu, że sypiając z moim mężem zapomniałaś o jednym szczególe – napisała.

– Otóż okazało się, że Kuba ma uciążliwą infekcję intymną, która u mężczyzn zazwyczaj jest bezobjawowa. Radzę umówić się do dobrego ginekologa i oby twój kochaś pamiętał o regularnym smarowaniu się maścią. Powodzenia – dodała.

Kiedy mężczyzna wrócił z kąpieli, Marzena nie zamierzała dłużej tego wszystkiego ukrywać. Rozmówiła się z nim i jeszcze tego samego dnia jego rzeczy wylądowały spakowane za drzwiami.

Myślicie, że dobrze postąpiła? To nie pierwsza taka historia, w której zdradzana osoba postanowiła się zemścić. Jeśli ciekawią was podobne przypadki, koniecznie zajrzyjcie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

żona
fot. Lelum.pl

Żona wysłała SMS-a do kochanki męża.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: