Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > “Gdzie jest ten twój Bóg?!” Ksiądz nie dał się wyprowadzić z równowagi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.06.2024 22:37

“Gdzie jest ten twój Bóg?!” Ksiądz nie dał się wyprowadzić z równowagi

ksiądz
fot. TikTok/@ks.sebastianpicur

Ksiądz Sebastian Picur od dawna zachwyca nas swoimi tiktokami, w których tłumaczy nam zasady wiary i Kościoła Katolickiego. Tym razem duchowny musiał odpowiedzieć na atak pewnego internauty, który zarzucił mu bezczynność Boga w obliczu trwających na świecie wydarzeń.

Ksiądz Sebastian Picur zachwyca swoimi tiktokami

Nie jest żadną tajemnicą, że w Kościele obowiązuje szereg zasad i reguł, których wierni muszą przestrzegać. Niektóre z nich nie są jednak do końca zrozumiałe i jasne dla części internautów. Właśnie takim osobom pomaga ksiądz Sebastian Picur, który na swoim profilu na TikToku od dłuższego czasu tłumaczy oglądającym większość obowiązujących w Kościele reguł.

Niestety, czasami duchowny musi spotykać się również z krytyką internautów, którzy nie są zachwyceni tym, co możemy zaobserwować w Kościele lub też nie są zwolennikami działalności kapłana w sieci. Podobnie było również tym razem.

Zdumiewające doniesienia ws. księżnej Kate. Nawet nie ma jej w Wielkiej Brytanii? Najpierw dłuższy pobyt w szpitalu, a teraz to. “To jakaś choroba!”

Ksiądz z TikToka został zaatakowany przez internautów

Tym razem internauci postanowili zwrócić się do kapłana z niecodziennym pytaniem. Okazało się, że niektórzy z nich nie wierzą w moc i działanie Boga, kiedy na świecie dzieje się tyle przykrych i bolesnych doświadczeń. Jeden z oglądających nagrania księdza Sebastiana Picura postanowił wyrazić to za pomocą dosadnego komentarza.

Gdzie jest ten twój Bóg w obliczu tragedii!!! Gdzie!! Może wszystko, nie robi nic - napisał jeden z inetrnautów.

Działający w sieci kapłan nie pozwolił wyprowadzić się z równowagi i odpowiedział krytykującej osobie za pomocą krótkiego, lecz dosadnego filmiku, który znalazł się na jego TikToku.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczna śmierć filmowca. Słowa prokuratora aż przyprawiają o ciarki.

Ksiądz Sebastian Picur odpowiada na krytykę internautów

Kapłan nie zamierzał stać obojętnie w tej sytuacji. Ksiądz Sebastian Picur zamieścił krótkie nagranie, w którym nie wypowiedział ani jednego słowa, jednak dosadnie zareagował na zniewagę antyfana.

Pan Bóg daje ludziom przykazanie miłości bliźniego. Pan Bóg daje ludziom rozum i wolną wolę, aby żyli tym przykazaniem. W trudnych sytuacjach posyła nam z pomocą dobrych ludzi, umacnia łaską i daje życie wieczne. Odrzucenie Boga i jego przykazań kończy się tragicznie - napisał duchowny w swoim najnowszym nagraniu na TikToku.