Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości: “pan Tusk doskonale o tym wie”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.06.2024 16:08

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości: “pan Tusk doskonale o tym wie”

Krzysztof Jackowski, Donald Tusk
Fot. Youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312, EastNews/Adam Burakowski

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przełomową wizją dla Polski. W czasach, gdy sytuacja polityczna i ekonomiczna na świecie stała się niepewna, jasnowidz dzieli się swoimi przewidywaniami na przyszłość. Tym razem nie miał dobrych wieści. Po raz kolejny ostrzegł przed wojną, która toczy się za naszymi granicami. Wypowiedział się również o obecnie sprawującym władzę rządzie. Ta przesłanka jest niepokojąca.

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który nie przestaje zadziwiać swoimi przepowiedniami. Bardzo często odnosi się on zarówno do bieżących tematów społeczno-politycznych, które dotyczą nie tylko Polski, ale również świata. Z drugiej strony chętnie pomaga policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych lub rodzinom osób zaginionych. Zdarza mu się również przepowiadać pogodę czy różne kataklizmy. 

W ostatnim czasie Jackowski coraz częściej wypowiada się na tematy dotyczące tych państw, które są w stanie wojny. Profeta zauważył, że te wydarzenia nie pozostaną obojętne dla reszty świata. Jeszcze niedawno sugerował, że wydarzy się coś, przez co rosnące ceny paliw przestaną interesować społeczeństwo. Przewidział, że może dojść do eskalacji konfliktu, który pogrąży w chaosie całą Europę. Do tych ponurych wizji należy jednak podchodzić z dystansem, pamiętając, że wcale nie muszą one się sprawdzić.

Jackowski już wie, co stanie się z Polską. Przepowiednia ma spełnić się w 2024 roku Przepowiednia Jackowskiego stawia na baczność. Wskazał miesiąc

Krzysztof Jackowski snuje ponurą wizję

Tym razem Jackowski postanowił opowiedzieć o tym, co jego zdaniem wydarzy się w Polsce w tym roku. Według jasnowidza nadchodzą ciężkie czasu, podczas których trudno będzie nam skupić się na snuciu dalekosiężnych planów. O czym dokładnie jest mowa? Profeta przekonuje, że rok 2024 będzie bardzo ważny dla wszystkich Polaków i już na zawsze odciśnie swoje piętno na kartach historii. Według różnych wizji wydarzenia, które będą spadać na nasz kraj, nie będą napawać optymizmem.

To jest data rozpoczęcia czegoś, co my nazwiemy jakimś krótkim etapem na świecie, nie tylko w Polsce. Potrwa to do 2028 roku. Obawiam się, że niestety Polska będzie się borykała z kłopotami, jak wiele innych państw, ponieważ to będzie okres wojen na świecie – powiedział w rozmowie z “Super Expressem”.

To nie koniec jego mrocznych przewidywań. Krzysztof Jackowski poświęcił kilka słów działaniom obecnego rządu. Stwierdził, że Donald Tusk ma dobrze zdawać sobie sprawę z nadciągających zmian.

ZOBACZ TEŻ: Jackowski z trudem o tym opowiedział. Pierwsza taka sytuacja na świecie

Krzysztof Jackowski o zmianach, które ma wprowadzić rząd

Równie często jak na tematy polityczne, Jackowski wypowiada się o ekonomii. Jest to dziedzina kluczowa do dobrego funkcjonowania państwa. Profeta przewiduje, że za czasów kadencji premiera Donalda Tuska zostanie wprowadzona jedna bardzo kluczowa zmiana. Jego zdaniem już teraz powinniśmy przygotowywać się na to, że rząd zmieni walutę na euro. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego ta zmiana jest “nieunikniona”, a w dodatku może wydarzyć się już w najbliższym czasie.

Polacy muszą się przygotować na euro i ten rząd, pan Tusk doskonale o tym wie. Są nowe traktaty unijne i jeden z nich mówi, że każdy kraj członkowski, musi dysponować walutą euro. (...) Nie będziemy mieli wyjścia, będzie obowiązek euro w każdym kraju członkowskim – stwierdził. 

Czy rzeczywiście tak się stanie? O tym przekonamy się zapewne w przeciągu najbliższych miesięcy. 

Krzysztof Jackowski, Donald Tusk (1).jpg
Fot. EastNews/PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE