Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Kupiła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła. Oto co zobaczyła, po przeczytaniu składu, wiele osób w szoku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.03.2023 21:03

Kupiła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła. Oto co zobaczyła, po przeczytaniu składu, wiele osób w szoku

chleb, Biedronka
fot. Pixabay/Couleur; Instagram/czytamyetykiety

Kobieta nie kryła swojego zaskoczenia podczas zakupów w Biedronce. Wybrała najtańszy chleb i spojrzała na jego skład. To, co zobaczyła, bardzo ją zaskoczyło.

Influencerka znana z czytania etykiet na produktach i zdrowego odżywiania pokazała, co można znaleźć w popularnym supermarkecie. Skład najtańszego pieczywa naprawdę może szokować.

Wzięła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła

Agnieszka Pocztarska znana jest ze swojego profilu @czytamyetykiety, na którym nagrywa, jak chodzi do popularnych supermarketów i pokazuje skład podstawowych produktów, jakie znajdują się w ich asortymencie. Tym razem influencerka udała się do Biedronki, aby zaprezentować swoim obserwującym, czego mogą spodziewać się w tym sklepie.

Okazało się, że skład jednego z najtańszych chlebów oferowanych przez uwielbiany przez Polaków supermarket naprawdę może szokować.

Zdjęcia ujawniły, w jakich warunkach mieszkają Marta i Paweł z "Rolnika". Jedna rzecz zadziwia

Influencerka zbadała skład najtańszego chleba w Biedronce

Influencerka zbadała skład kilku kultowych produktów sklepu, takich jak parówki, serek twarogowy czy ser żółty. W pewnym momencie przeszła do bochenka chleba marki “Piekarnik dla Ciebie”, który w sieci marketów Biedronka można nabyć już za 2,75 złotych.

Okazało się, że pszenno-żytnie pieczywo jest naprawdę dobrej jakości, a w jego składzie ciężko znaleźć jakieś szkodliwe substancje czy gorsze zamienniki. Agnieszka Pocztarska nie potrafiła przyczepić się do tego produktu. W jego składzie znalazły się jedynie mąka pszenna, mąka żytnia, zakwas żytni, woda, drożdże oraz ekstrakt ze słodu jęczmiennego.

Influencerka zachęca do czytania etykiet podczas zakupów

Agnieszka Pocztarska zachęca swoich obserwatorów do prowadzenia zdrowego trybu życia i uważnych zakupów. Na swoim profilu na Instagramie często stara się udowodnić, że czytanie etykiet ma mnóstwo zalet i pozwoli nam ustrzec się przed kupieniem wadliwej jakości produktów.

-Czy tanie to zawsze słabe? Okazuje się, że niekoniecznie! Odwiedziłam Biedronkę, wyszukując dla Was najpopularniejsze produkty w najniższych cenach, jakie znalazłam na półkach - napisała influencerka na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz filmik:

Tagi: chleb