Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wstrząsnęło opinią publiczną. Informacja dotarła do mediów w połowie tego roku, jednak żadne z celebrytów nie wystąpiło jeszcze do sądu z pozwem o rozwód. Jaki jest powód?

Martyna Wojciechowska bardzo długo nie opowiadała o okolicznościach rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Kiedy liczne pytania fanów, które nie milkły ani na chwilę, w końcu skłoniły znaną podróżniczkę do przerwania milczenia, prawda wyszła na jaw:

– Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Celebrytka dodała też, że jej decyzja o małżeństwie była przemyślana, a sam związek traktowała bardzo poważnie. Nie skomentowała, jak wyglądało to ze strony Kossakowskiego.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: kiedy rozwód?

Wiadomo, że żadne z dwojga celebrytów nie złożyło jeszcze pozwu rozwodowego. Przyczyną jest prawdopodobnie fakt, że oboje… bardzo aktywnie spędzają wakacje.

Martyna Wojciechowska podróżowała z córką Marysią po Europie. Dziennikarka uciekła od medialnego zgiełku i błysku fleszy na łono natury, bo to tam czuje się najlepiej. Odreagowuje złe emocje i odpoczywa, starannie unikając rozgłosu.

Przemysław Kossakowski też nie narzeka na nadmiar wolnego czasu – na jego kanałach społecznościowych możemy obejrzeć zdjęcia z kolejnych wydarzeń i imprez, w tym mistrzostw Polski w kitesurfingu i Pol’and’Rock Festival.

Tymczasem osoby z bliskiego otoczenia pary podzieliły się informacjami, czy jest jakakolwiek szansa na to, że Kossakowski i Wojciechowska do siebie wrócą. Okazuje się, że nic na to nie wskazuje — nie utrzymują ze sobą kontaktu, a Martyna czuje się wykorzystana.

Martyna Wojciechowska z córką Marysią na wakacjach:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Przemysław Kossakowski dostał w wakacje mandat:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Źródło: Party.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała