Monica Huldt ma 37 lat, i choć w przeszłości miała różne problemy, zdołała je przezwyciężyć. Skończyły się także jej troski małżeńskie – Szwedka powtarza, że teraz jej małżeństwo jest trwalsze niż kiedyś. Ale osiągnęła to w nietypowy sposób.

37-latka urodziła się w Szwecji. Życie zmusiło ją do pracy w klubie ze striptizem. Przez to straciła ochotę na seks z własnym mężem. Znalazła jednak sposób, aby rozwiązać ten problem.

Oboje pracują na Onlyfans: „Nasze małżeństwo jest przez to silniejsze”

Życie Huldt w przeszłości było bardzo skomplikowane. Kiedyś pracowała w Szwecji jako nauczycielka, ale zwolniono ją, kiedy szkoła się dowiedziała, że kobieta dorabia jako striptizerka.

Postanowiła wraz z mężem wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Czekając na zieloną kartę, dorabiała w klubach ze striptizem. Praca nie było najłatwiejsza, pochłaniała dużo czasu i dawała bardzo mało pieniędzy.

Otoczona przez siedem dni w tygodniu przez mężczyzn, którzy traktowali ją przedmiotowo, straciła pociąg seksualny. Nie miała ochoty na łóżkowe igraszki z własnym mężem. Jak rozwiązała ten problem?

Zaczęło się od bardzo udanego „trójkąta” z inną osobą. W międzyczasie Monica — namówiona przez swoich fanów z mediów społecznościowych — postanowiła założyć konto na Onlyfans. Jest to serwis, w którym można zarabiać online, docierając do szerokiego grona osób z całego świata.

Monica i jej mąż John postanowili upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: rozwiązać zarówno swoje problemy małżeńskie, jak i finansowe.

John i Monica, ośmieleni sukcesami i radością, jaki przyniósł im trójkąt, zaczęli nagrywać na Onlyfans filmy, na których uprawiają seks z innymi osobami. W końcu mężczyzna założył oddzielne konto w serwisie, i nagrywa tam filmy już bez udziału Monici.

Otwarty związek to nie to samo co skoki w bok

Sama 37-latka podsumowuje całą sytuację:

– Ufam mojemu mężowi w stu procentach i uważam, że włączenie innych osób do naszego życia seksualnego sprawiło, że jest ono lepsze. Koniec końców nasze małżeństwo jest przez to silniejsze.

Kobieta dodaje też, że nie boi się zdrady męża:

– Teraz John uprawia seks z innymi kobietami tylko na swoim OnlyFans. Nigdy nie dał mi powodów do podejrzewania go o niewierność. Pisze do tych kobiet i rozmawia z nimi, ale to nie jest sekretem. Zawsze jestem o wszystkim informowana.

Źródło: o2.pl, interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł