Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Nie poszłam na ślub brata. Nie mogłam, po tym, co zrobiła mi rodzina
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.02.2024 18:34

Nie poszłam na ślub brata. Nie mogłam, po tym, co zrobiła mi rodzina

śłub
CanvaPro

Po przeprowadzce ze Wschodniej Europy do Stanów Zjednoczonych wszystko zaczęło im się świetnie układać. Aż do momentu, kiedy 22-letnia córka przyprowadziła do domu swojego pochodzącego z Ameryki chłopaka. To nie spotkało się z akceptacją rodziny. Po wielu upokorzeniach dziewczyna znalazła okazję do zemsty. Czy dobrze zrobiła?

Rodzina nie akceptuje jej chłopaka

Pewna rosyjskojęzyczna rodzina wiele lat temu postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam kontynuować swoje życie. Wszystko układało się wspaniale, rodzice i dwójka dzieci rozwijali się na wielu płaszczyznach i osiągali sukcesy. Pierwsze schody pojawiły się, kiedy 22-letnia córka odnalazła miłość swojego życia. Dziewczyna studiuje na kierunku medycznym i właśnie na kampusie poznała dwa lata starszego partnera.

Jej chłopakowi niczego nie brakowało. Jest przystojny, charyzmatyczny i inteligentny, a swoją kobietę otacza na co dzień uwagą i opieką. Aby zrobić wrażenie na potencjalnych teściach, postanowił nawet nauczyć się języka rosyjskiego, co miało mu pomóc w owocnej komunikacji. Niestety jego starania nie zostały docenione. Mężczyzna jest ignorowany i obgadywany przez rodziców i brata 22-latki, a ta nie wie, co ma z tym faktem zrobić.

Poślubiła muzułmanina po 3 spotkaniach. Wyznała, co było dalej Cichopek wcale nie chciała wyjść za Hakiela?

Jej brat jest bardzo niemiły dla partnera

Jak tłumaczy młoda dziewczyna, podejrzewa, że zachowanie jej najbliższych jest spowodowane tylko i wyłącznie przez płaszczyzny kulturowe. Jej partner pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ma również inne poglądy polityczne i wyznanie. Te czynniki nie pozwalają im na odnalezienie wspólnego języka, a rodzice kobiety chętniej widzieliby córkę z kimś bardziej podobnym.

Największym problemem zdaje się być jednak brat 22-latki. Nigdy nie zaprasza nigdzie siostry w towarzystwie jej chłopaka i definitywnie odmawia zaakceptowania obecności mężczyzny w jej życiu. Dziewczyna zwraca uwagę na fakt, że brat nie ma ku temu żadnych podstaw, bo jej chłopak jest naprawdę fenomenalnym mężczyzną i niczego mu nie brakuje. Te wszystkie czynniki sprawiły, że amerykański partner zaczął zastanawiać się, czy ten związek ma prawo się udać.

ZOBACZ TEŻ: Co grozi parom mieszkającym razem bez ślubu? Ksiądz wyjaśnia

Zdecydowała się nie iść na ślub

Ostatnie wydarzenia jednak całkowicie przelały czarę goryczy. Brat 22-latki organizował swój ślub, co wiązało się z rozdaniem zaproszeń wśród członków rodziny i przyjaciół. Dla dziewczyny nie było żadnym zaskoczeniem, że obok jej nazwiska nie pojawił się jej partner, jednak zdecydowała się podjąć w tej sprawie zdecydowane kroki.

Ze względu na brak szacunku i akceptacji wobec jej chłopaka, zdecydowała się w ogóle nie pojawić na ceremonii zaślubin jej brata. Jeśli nie będzie amerykańskiego partnera, to i ona nie postawi tam swojej nogi. Po wszystkim zaczęła się zastanawiać, czy aby na pewno dobrze zrobiła? W końcu to jej najbliższa rodzina, a nieuczestniczenie w tak ważnym dniu mogło ich naprawdę zranić.

Źródło: reddit.com

Tagi: ślub