Paweł należy do mężczyzn, którzy za nic mają uczucia kobiet – nawet tych, które teoretycznie są im bliskie. Mimo tego, że jest ze swoją partnerką już 3 lata, twierdzi, że zupełnie nic do niej nie czuje, a jedyną rzeczą, która go przy niej trzyma, to wygląd. Co więcej, bez krępacji obwieścił to całemu światu. Jestem z nią tylko dlatego, że ma figurę i ładną buzię. Głupia myśli, że coś do niej czuję, bo za wszystko płacę – wyznał na jednej z grup na Facebooku.

Kiedy Paweł postanowił podzielić się swoją historią pod jednym z postów na temat związków, internauci przecierali oczy ze zdumienia. Tego typu mężczyzn kobiety powinny unikać jak ognia!

Paweł: Jestem z nią tylko dlatego, że ma figurę i ładną buzię

Choć powszechnie przyjęło się mówić, że faceci są wzrokowcami, zachowanie Pawła zdecydowanie wykracza poza wszelkie możliwe bariery. Jak sam przyznał, w związku z Karoliną jest już od trzech lat, jednak to wcale nie jego szczere uczucia sprawiły, że chce z nią wiązać swoją przyszłość.

– Jestem z nią tylko dlatego, że ma figurę i ładną buzię. Głupia myśli, że coś do niej czuję, bo za wszystko płacę. Jest idealną dziewczyną, z którą można się pokazać na mieście, czy pochwalić przed kumplami. Uwielbiam, jak inni patrzą na mnie z zazdrością – napisał pod postem na Facebooku, w którym jeden z użytkowników poruszył temat związków.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, biedna kobieta jest wszystkiego zupełnie nieświadoma, a jak przyznał w swoim dalszym wywodzie Paweł, partner perfidnie to wykorzystuje.

 1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób
 2. Uwaga: zmiany w kodeksie pracy. Jest potwierdzenie rządu, czeka nas prawdziwa rewolucja
 3. Najnowsze doniesienia o papieżu Benedykcie XVI mogły poważnie niepokoić. Watykan wreszcie ujawnił prawdę o jego „bolesnej chorobie”

Związek bez miłości

Niestety, Paweł nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Co gorsze, mężczyzna się wręcz tym szczyci. 

– Jasne, mówię jej, że ją kocham, bo tak wypada, ale nie oszukujmy się, jej uroda też kiedyś przeminie. Nie mam zamiaru tracić na nią swojego życia. Zawsze pojawi się młodsza i ładniejsza – odparł na komentarz innego internauty.  

Wszystko jednak wskazuje na to, że to Paweł zostanie wystawiony do wiatru szybciej niż myśli. Zirytowani internauci postanowili uświadomić Karolinę, co wypisuje jej facet i wysłać jej zdjęcia komentarzy, o czym poinformowali mężczyznę. Jak zakończy się ta historia? Mamy nadzieję, że kobieta przejrzy na oczy. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

paweł
fot. unsplash.com/Vasile Stancu

Paweł, który podzielił się historią swojego związku, nie spodziewał się, że zdenerwuje tyle osób. Internauci postanowili o wszystkim powiedzieć jego dziewczynie, z którą jest tylko dla jej wyglądu.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Każdy zna Macieja Stuhra, a kim jest jego żona? W internecie pokazuje zdjęcia obłędnych potraw
 2. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
 3. Masz w domu pocztówki z czasów PRL? Możesz dostać za nie majątek
 4. Reprezentantka Polski zachorowała na raka, nie jest w stanie sama się poruszać. Błaga o pomoc, jest naprawdę źle
 5. Do sieci trafiło zdjęcie Kasi Cerekwickiej. Wygląda 20 lat starzej, siwe włosy, zmarszczki, co się stało?
 6. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków
 7. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych
 8. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 
 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.