Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Nie żyje dyrektorka szkoły, jej mąż i córeczka. Tragiczne wieści zza granicy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.02.2023 15:48

Nie żyje dyrektorka szkoły, jej mąż i córeczka. Tragiczne wieści zza granicy

nie żyje
Fot. Andreas Lischka z Pixabay; Scott Rodgerson, Unsplash

W nocy z niedzieli na poniedziałek policja otrzymała dramatyczne wezwanie. Na miejscu służby odkryły trzy ciała. Media informują, że nie żyje 45-letnia dyrektorka szkoły oraz jej mąż i malutka córeczka. Media informują o słyszanych wcześniej strzałach.

Do zdarzenia doszło w Surrey w Wielkiej Brytanii, w szkole Epsom College. Śledczy musieli zbadać, czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Dramat w Wielkiej Brytanii. Nie żyje dyrektorka szkoły i jej rodzina

Zmarła dyrektorka szkoły to Emma Pattinson. Policja znalazła także na miejscu zwłoki jej męża oraz siedmioletniej córki. Gazeta “The Guardian” przytoczyła słowa dr Alastaira Wellsa, przewodniczącego rady zarządu Epsom College:

W imieniu wszystkich w Epsom College chcę przekazać nasz całkowity szok i niedowierzanie w tę tragiczną wiadomość – mówi mężczyzna.

"Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów

Śmierć rodziny dyrektorki szkoły w Surrey

Oficjalny komunikat wydała także placówka. "Nasze bezpośrednie myśli i kondolencje kierujemy do rodziny, przyjaciół i bliskich Emmy, a także do wielu uczniów i kolegów, których życie wzbogaciła podczas swojej wybitnej kariery" czytamy w oświadczeniu.

Śledczy pracujący nad sprawą informują, że według dotychczasowych ustaleń jest to "odosobniony incydent", w który nie były zaangażowane osoby trzecie. Zgłoszenie o śmierci trzech osób pojawiło się w okolicach pierwszej w nocy.

Śmierć w elitarnej szkole w Wielkiej Brytanii

Epsom College należy do listy najbardziej elitarnych szkół w Wielkiej Brytanii. Jej uczniowie płacą czesne wysokości 42 tysięcy funtów rocznie. W 2022 roku placówka została wyróżniona tytułem "Niezależnej Szkoły Roku".

Zmarła Emma Pattinson pełniła tam funkcję dyrektorki od dosyć niedawna, bo od września 2022. W przeszłości zarządzała Croydon High School. W Epsom była pierwszą w historii tego miejsca kobietą na tym stanowisku.

Tagi: nie żyje