Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwie okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.03.2022 13:51

Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwie okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”

Anna Mucha
fot. instagram.com/taannamucha/

Anna mucha otrzymała na Instagramie okropne wiadomości. Prywatna korespondencja aktorki trafiła do mediów. Pod adresem gwiazdy zostały skierowane szokujące, bardzo przykre słowa.

Anna Mucha niedawno informowała, że obecna sytuacja w Polsce i na Ukrainie nie pozostaje bez wpływu na jej samopoczucie. Gwiazda postanowiła „uciec w działanie” i mocno zaangażowała się w przekazywanie i udostępnianie informacji o pomocy. Zaapelowała też jednak o rozsądne podejście do sprawy, gdyż, jak podkreśliła, wojna szybko się nie skończy.

Także ostatnio na Instagramie aktorki pojawiły się relacje mówiące m.in. o tym, że samorządy powinny zacząć działać w sprawie długofalowych skutków rosyjskiej agresji dla Polaków i Ukraińców. Anna Mucha udostępniła wpis Anny Dąbrowskiej, która w mocnych słowach skrytykowała postawę rządzących i zarzuciła im brak realnego działania. Podkreśliła, że „system wolontaryjny” nie da rady wyręczyć państwa i należy zacząć rozmowy, także z organizacjami, które od początku udzielają się w pomocy.

Anna Mucha otrzymała krzywdzące wiadomości. Ujawniła przykrą rozmowę

Po tym, jak Anna Mucha zdecydowała się na odważne upublicznianie podobnych treści, podzieliła się z fanami prywatną korespondencją z oburzoną internautką. Nadawczyni wiadomości najwyraźniej poczuła się dotknięta relacjami gwiazdy, bo zasypała ją komentarzami o nietaktownej, bardzo przykrej treści, nie zawsze w cenzuralnych słowach.

Wstyd Pani Anna. Wrzuciła pani do jednego worka tych dobrych i tych złych. Żadnego zastanowienia. Szczepionki wam mózg wyjadły czy co? Ziejecie nienawiścią — brzmiała jedna z wiadomości, jak się wydaje, najłagodniejsza.

Znowu zachowujesz się jak Putin, wojenkę prowadzisz — wytknęła wcześniej.

Anna Mucha została obrzucona zarzutami, że celowo wprowadza zamęt. Zasugerowano jej również, że jako celebrytka, została opłacona przez frakcję polityczną. Litanię wieńczyły już zdecydowanie krótsze, obraźliwe frazy, które wywołały w gwieździe i jej fanach rozbawienie.

Ktoś tu się musi nauczyć polskiego — stwierdziła Anna Mucha.

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie ogłoszono wielkie wiosenne promocje w Biedronce
  2. Stanisława Celińska napisała wiersz skierowany do Putina. Każde słowo artystki ściska za gardło
  3. Przedziwne informacje o Viki Gabor i Krzysztofie Cugowskim. Gwiazdor nie mógł ukryć osłupienia
Tagi: anna mucha