Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Przepowiednia brytyjskiego jasnowidza nami wstrząsnęła. Mówi o szeregu nieszczęść
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.02.2024 21:03

Przepowiednia brytyjskiego jasnowidza nami wstrząsnęła. Mówi o szeregu nieszczęść

Athos Salome
CanvaPro, Instagram @athos_salome

Zjawisko jasnowidztwa jest bardzo popularne od wielu pokoleń. W naszym kraju również obecnie prym wiodą przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, które w ostatnim czasie dalekie są od optymizmu. Okazuje się, że podobne spojrzenie na przyszłość ma jasnowidz pochodzący z Brazylii. Mężczyzna zdradził, co mówią jego wizję o najbliższych miesiącach. 

Fenomen wróżb i przepowiedni

Przepowiednie i proroctwa pomimo upływu lat wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Jako społeczeństwo bardzo chcielibyśmy jak najszybciej wiedzieć, co czeka nas w najbliższym czasie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chętnie korzysta z usług wróżek, a zawód jasnowidza wciąż ma wielkie zainteresowanie. Jeśli chodzi o polskie realia, prym wiedzie przede wszystkim Krzysztof Jackowski, który za pośrednictwem platformy YouTube dzieli się z odbiorcami swoimi wizjami.

EN_01606823_0003.jpg
Źródło: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Jednak nie tylko w Polsce ludzie wierzą w proroctwa. W ostatnim czasie niezwykle popularna stała się astrologia i horoskopy, co widać poprzez obserwację młodego pokolenia. 

Na platformie TikTok wielu przedstawicieli generacji Z pokazuje tajniki stawiania tarota oraz przypisuje dane cechy charakteru konkretnemu znakowi zodiaku. Wielka Brytania natomiast może się poszczycić swoim jasnowidzem, nazywanym nawet żywym Nostradamusem. To Athos Salomé, który niedawno podzielił się swoimi wizjami na trwający właśnie rok.

2024 rokiem pełnym problemów? Wojciech Glanc grzmi o “dziwnych zjawiskach”. Polska nie jest na nie gotowa Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje kolejną wizją. To się wydarzy w tym roku. „Tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy”

Jasnowidz widział, co nas czeka w tym roku

Jak się okazuje, podobnie jak nasz rodzimy wróżbiarz, ten pochodzący z Brazylii również nie ma dla nas dobrych informacji. Athos Salomé widzi przyszłość w wyjątkowo ciemnych barwach. Warto zwrócić uwagę na to, że w przeszłości mężczyzna miał przewidzieć inwazję Rosji na Ukrainę, a nawet śmierć królowej Elżbiety II. Tym razem przygotował garść informacji na najbliższe miesiące.

Według jasnowidza, czekają nas wkrótce klęski żywiołowe. W swoich wizjach widzi cyklony i huragany, a ich ulokowanie określa w okolicach Filipin oraz Tajlandii. 

“Mam nadzieję, że przewidywane negatywne wydarzenia się nie spełnią. Moje ostrzeżenia mają tak naprawdę służyć nam jako motywacja do jednoczenia się i priorytetowego traktowania naszego dobrego samopoczucia”

- zdradził Athos Salomé dla DailyStar.

athos.png
Źródło: Instagram @athos_salome

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz Gabriel przepowiada wielkie zmiany w 2024 roku. „Szkoda dzieci"

Czy jasnowidz może mieć rację?

Klęski żywiołowe są niestety w ostatnim czasie dosyć częste. Są osoby, które uważają, że proroctwo Athosa Salomé zaczęło się już wypełniać. Jakiś czas temu silny orkan Isha uderzył w Wyspy Brytyjskie, a zniszczenia były usuwane przez kilka dni. Odnotowano nawet ofiarę śmiertelną huraganu. Niedługo później ten sam cyklon uderzył również we Francję.

Nie da się jednak ukryć, że tego typu sytuacje dzieją się naturalnie i wcale nie muszą oznaczać, że jasnowidz rzeczywiście przewidział przyszłość. Zmiany w klimacie, z którymi mamy do czynienia przez ostatnie dziesięciolecia, również nie napawają optymizmem. Dlatego zawsze należy podchodzić z rezerwą do wszelkich doniesień ze strony osób nazywających się jasnowidzami.

Tagi: jasnowidz