Panna młoda musi przed ślubem dokonywać wielu trudnych wyborów. Jednym z nich jest wybranie tej idealnej kreacji na uroczystość. Jak wybrać suknię ślubną? Na pewno nie tak, jak zrobiła to kobieta z poniższej opowieści!

Portal thesun.co.uk opublikował niewesołą historię pewnej panny młodej. Kobieta opowiedziała o tym, co spotkało ją na własnym ślubie. Okazało się, że nie przyszła na niego większość rodziny pana młodego!

Czemu teściowa i siostry jej męża nie zjawiły się na ślubie? Poszło o suknię ślubną, na jaką zdecydowała się kobieta. Co mogło być nie tak z niewinną sukienką, że wywołała aż taką aferę?

Suknia ślubna, która podzieliła rodzinę

Kobieta nie zaprosiła teściowej na mierzenie sukni ślubnej, bo nie były w bliskich relacjach. Aby jednak sprawić przyjemność matce pana młodego, postanowiła wysłać jej zdjęcie wybranej przez siebie kreacji.

Panna młoda wybrała na ślub kreację o nietypowym kroju: sukienkę plażową. Niestety, teściowa była bardzo niezadowolona z jej wyboru. Dlaczego?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że mama jej narzeczonego kupiła sobie identyczną sukienkę, ale w innym kolorze, na uroczystość z okazji jej 50. urodzin, jaka miała się odbyć za 2 tygodnie. Poprosiła zatem przyszłą synową, by ta wybrała jakiś inny strój na ślub. 

Kiedy panna młoda się nie zgodziła, teściowa się obraziła. Ogłosiła, że nie pojawi się na ślubie. Na dodatek pozostali członkowie jej rodziny stanęli po jej stronie: w sumie na uroczystość nie przyszło aż 15 osób.

Jak uważacie, kto miał rację w tym sporze?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Córka Adam Małysza przekazała radosne wieści