Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Piotra Żyły przeszedł konfirmację. Poruszona Justyna pokazała zdjęcie chłopca
Karol Osiński
Karol Osiński 28.06.2021 21:35

Syn Piotra Żyły przeszedł konfirmację. Poruszona Justyna pokazała zdjęcie chłopca

syn
fot. instagram.com/piotr_zyla_official; Piotr Molecki/East News

Syn Justyny i Piotra Żyły przeszedł konfirmację. Dumna mama pokazała zdjęcie w mediach społecznościowych i podziękowała wszystkim, którzy brali udział w tym ważnym dla nich wydarzeniu.

Konfirmację przechodzą wyznawcy kościoła ewangelickiego. 14-letni Jakub Żyła właśnie ma ją za sobą. Na twarzy Justyny widać było radość i dumę.

Syn Justyny i Piotra Żyły przeszedł konfirmację

Ceremonia konfirmacji to jedno z najważniejszych religijnych wydarzeń w życiu każdego wyznawcy kościoła ewangelickiego. Syn Piotra Żyły przeszedł ją w ubiegły weekend, co na zdjęciu udokumentowała jego mama Justyna.

Dziękuję wszystkim gościom za pamięć i uczestnictwo w konfirmacji Kuby. To była piękna uroczystość i wspaniały czas, który nasza rodzina mogła dzielić z Wami. Dziękuję z całego serca – napisała dumna mama.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji i najlepszych życzeń. Nie zabrakło także porównań do jego słynnego taty. Zdaniem wielu internautów są do siebie bardzo podobni. Wielu ludzi było zaskoczonych faktem, że Żyłowie nie wyznają kościoła katolickiego.

Czym jest konfirmacja?

Ceremonia konfirmacji polega na przekazaniu daru Ducha Świętego z rąk kapłana. Jest to odpowiednik katolickiej komunii świętej w połączeniu z bierzmowaniem.

Ciekawostką może być fakt, że w Wiśle nie jest to wcale odosobniony przypadek, ponieważ przynależność do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego wykazał również m.in. Adam Małysz. Konfirmacja nie ma charakteru sakramentu.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła pochwaliła się, że jej syn przeszedł konfirmację.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: natemat.pl

Tagi: syn