Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Więdłocha potwierdziła, że ma dziecko. ,,Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza”

12 Marca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Agnieszka Więdłocha od jakiegoś czasu jest szczęśliwą żoną Antoniego Pawlickiego. Para rzadko udziela wywiadów i dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami, jednak tym razem aktorka postanowiła zrobić wyjątek. W rozmowie z

Agnieszka Więdłocha od jakiegoś czasu jest szczęśliwą żoną Antoniego Pawlickiego. Para rzadko udziela wywiadów i dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami, jednak tym razem aktorka postanowiła zrobić wyjątek. W rozmowie z

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki pobrali się w 2018 roku . Od tamtej pory rzadko można spotkać ich wypowiedzi w mediach, a ciąża aktorki była dosłownie przez nich ukrywana.

Agnieszka Więdłocha urodziła córeczkę

Agnieszka Więdłocha zdradziła, że to wielkie szczęście móc spełniać się w roli matki. Gwiazda nie ukrywała podekscytowania, a w rozmowie z Twoim Stylem zdradziła, że zdaje sobie sprawę, iż jej córeczka będzie dorastać w ciężkich czasach. Kiedyś usłyszała, że urodzenie dziecka to egoizm.

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać […] Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu […] Czytam Boya-Żeleńskiego. Koło historii tak się obróciło, że nasze czasy stały się podobne do tamtych, które opisał w Piekle kobiet, gdy na początku XX wieku trzeba było walczyć o nasze podstawowe prawa – czytamy w Twoim Stylu.

Co więcej, gwiazda zauważa, że widzi, jak młodzi ludzie podejmują odważne decyzje i nie chcą się godzić z ograniczaniem praw oraz wolności. Chciałaby, by jej córeczka była w przyszłości taka sama:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Już teraz młodzi pokazują, że są odważni i nie chcą godzić się z ograniczaniem wolności. Widać to na ulicach podczas marszów Strajku Kobiet czy strajków klimatycznych. Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. Solidarność wydaje mi się w ogóle dziś najważniejsza – dodaje Agnieszka Więdłocha.

Agnieszka Więdłocha o Polsce i swojej córce

Popularna aktorka w rozmowie z magazynem zdradziła także swoje poglądy dotyczące kraju i całego świata, a także wydarzeń z ostatnich czasów. Słowa aktorki na temat Polski nie są wyjątkiem.

Wydaje mi się, że żyjemy w kraju, który cofa się w mrok. Świat też niepokoi: brudne środowisko, kryzys klimatyczny, reżimy polityczne, zachwianie demokracji. Jest o czym myśleć – powiedziała Agnieszka Więdłocha dla Twojego Stylu.

To już nie pierwszy raz, kiedy Więdłocha zaskakuje czymś swoich fanów . W wywiadzie wyraziła nadzieję, że pokolenie jej córki będzie zmieniać świat na lepszy:

Z drugiej strony mam nadzieję, że jej pokolenie będzie miało więcej rozsądku i świadomości, żeby zmieniać ten świat na lepszy – dodaje aktorka.

Co sądzicie o jej poglądach?

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki doczekali się córeczki.

Gwiazda wyraziła nadzieję, że jej córka w przyszłości będzie solidaryzować się z innymi kobietami i tak jak młodzi ludzie walczyć o swoje prawa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twój Styl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]