Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Chciał pozbyć się starej kanapy. Nagle usłyszał dziwny dźwięk, musiał prędko reagować
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 26.05.2023 07:29

Chciał pozbyć się starej kanapy. Nagle usłyszał dziwny dźwięk, musiał prędko reagować

kanapa
fot. Facebook/Animalkind

Stara kanapa to przedmiot, który znajduje się na niemal każdym domowym strychu. Dwóch mężczyzn, którzy chcieli pozbyć się tego mebla, usłyszeli dochodzące z niego dziwne dźwięki. To, co znajdowało się w środku, wprawiło ich w osłupienie.

W wielu domowych zaciszach walają się stare meble. Poza historią mogą mieć one wartość sentymentalną, a nawet kryć pewne tajemnice. Tak było w pewnej zagranicznej historii.

Niespodziewane znalezisko we wnętrzu kanapy

Pewien mężczyzna rozcinał starą kanapę, która miała zostać zniszczona i przeznaczona na śmieci. Robił to, aby zajęła ona mniej miejsca w transporcie. Podczas wykonywania tej czynności z mebla uciekł kot, a z wewnątrz dochodziło miauczenie.

Okazało się, że w kanapie od jakiegoś czasu żyła kocia rodzina. Wszystkie zwierzęta zostały przekazane pod opiekę organizacji, która zajmuje się bezdomnymi zwierzętami i szukaniem im domu.

Sąsiadka o zaginionym małżeństwie. Zdradziła gdzie i w jakich okolicznościach ich widziała

Internauci reagują na koty znalezione w kanapie

Wszystko zostało uwiecznione na filmie, który szybko zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych. Został odtworzony kilkaset tysięcy razy i wielu internautów zostawiło pod nim komentarz.

- Dzięki Bogu, że udało się je uratować - pisze internautka.

- Ale te koty są piękne. Dziękuję za ich uratowanie - wtóruje inna osoba.

- Chętnie wzięłabym tę dzielną mamę pod swój dach - zauważa kobieta.

Historia starej kanapy może być cenną lekcją

Dzięki takiej popularności filmu, znalezienie domu dla kotów nie powinno być problemem. Najważniejsze, że udało się je uratować przed wywiezieniem w zupełnie inne miejsce, gdzie miałyby problem z odnalezieniem się.

Z tak prostej historii może płynąć ważna lekcja, że warto przed pozbyciem się staroci z domu dokładnie je przejrzeć. W środku mogą kryć się nie tylko zwierzęta, ale także inne cenne rzeczy. Historia zna wiele przypadków, kiedy ktoś znalazł jakiś bezpański skarb.

Tagi: kanapa