Do niedawna nadejście nowego roku większość osób traktowała z optymizmem. Niestety obecnie, w obliczu trwającej pandemii i niepewnej sytuacji politycznej, 2022 rok budzi głównie obawy. Słynna jasnowidzka powiedziała, czego możemy się spodziewać.

Aida Kosojan-Przybysz jest Ormianką, która od 30 lat mieszka w Polsce. W 1999 roku rozpoczęła karierę muzyczną, ale sławę przyniósł jej dar jasnowidzenia. W programie „Dzień dobry TVN” opowiedziała, co czeka nas w 2022 roku.

Aida Kosojan-Przybysz: przepowiednia na 2022 rok

2022 jest według jasnowidzki „Rokiem Korytarza”. Co Kosojan-Przybysz ma przez to na myśli?

Korytarze są w naszych myślach. Spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać – opowiadała Aida.

Idąc korytarzem, napotykamy nowe możliwości i rozwiązania, ale też ślepe zaułki i pokusy. To od nas samych zależy, które z drzwi otworzymy, by przez nie przejść.

Kluczem do poszczególnych drzwi są nasze myśli. Nie może nami więc kierować strach albo uprzedzenia, bo te nie dopuszczą nas do prawdy.

Metafora korytarza jest też bardzo intensywna w obecnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, gdzie kilka tysięcy uchodźców czeka przed drzwiami do nowego, bezpieczniejszego świata.

Wróżbitka wspomniała też o pandemii COVID-19. Nie miała do przekazania dobrych wiadomości. Przypomniała, by dbać nie tylko siebie, ale i innych ludzi i podchodzić odpowiedzialnie do spraw zdrowia. Dodała też:

Nadal na polu walki widać rycerzy w białych fartuchach, ich misja jeszcze się nie skończyła. Oni mają przed sobą jeszcze kilka lat ciężkiej pracy, wspólnie dbajmy o ich kondycję.

Czy są zatem jakieś dobre wiadomości? Według Aidy Kosojan-Przybysz rok 2022 powinien być rokiem walki z własnym strachem i ograniczeniami. Będzie to też dobry czas na podejmowanie różnych życiowych decyzji:

– Czujnik światła zapala się i pokazuje prawdę w dniach: 2, 20, 22, tak jak wygląda 2022. To samo dotyczy całego lutego. W tych dniach z dwójkami możesz pukać do drzwi sąsiada, żeby coś wyjaśnić, załatwić. To też dobry czas na podpisywanie umów, pod warunkiem, że wszystko poddasz wcześniej głębokiej analizie – przekonuje Aida.

Źródło: Dzień dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”