Piotr ma 43 lata i 19-letnią kochankę. Mężczyzna nie traktuje swojej młodszej ukochanej na serio. Dla niego jest to dziewczyna, z którą może się tylko zabawić i wprost nazywa ją „głupią”. Ostatnio zdradził, co kobieta jest w stanie zrobić dla niego za nowe buty i inne markowe ubrania. Aż ciężko uwierzyć, co takiego wyrabia.

Piotr od 20 lat ma żonę i spełnia się jako kochający mąż oraz wzorowy tata. Kiedy jego małżonka poświęca się czwórce ich dzieci, Piotr zabawia się ze swoją 19-letnią kochanką, którą ma za nic.

Piotr: Mam 43 lata i 19-letnią kochankę. Jest głupia, ale nie uwierzycie, co robi za nowe buty

Mam 43 lata i 19-letnią kochankę. Jest głupia, ale nie uwierzycie, co robi za nowe buty. Niejeden facet mi może pozazdrościć. Laska jest tak łasa na kasę, że dosłownie zrobi wszystko, aby tylko móc wyjść w nowych ciuchach i drogich kosmetykach — zaczyna swoją historię Piotr.

Kochanka sprawa, że Piotr czuje się lepiej. Na co dzień jest niezauważany przez swoją żonę, która całą swoją uwagę skupia na dzieciach. Dlatego młoda dziewczyna jest dla niego tylko źródłem uciech i rozkoszy.

Jest na każde moje kiwnięcie palcem, bo wie, że oznacza to kolejny zastrzyk gotówki. Nie przeszkadza mi to, traktuję ją jako ekskluzywną prostytutkę. Jest od nich o niebo lepsza, ponieważ uprawiamy seks tylko tam, gdzie jej każę. W ten sposób wylądowaliśmy już w przebieralni, w jacuzzi, a nawet we wspólnym łóżku jej i jej chłopasia — wyznaje z dużą satysfakcją Piotr.

Piotr i kochanka to dla niego układ idealny

Dodaje, że jego kochanka ma go za prawdziwego greckiego boga i zupełnie nie zauważa, że ten ma ją za nic. Piotra najbardziej bawi, kiedy dziewczyna wspomina o jego rozwodzie z żoną i wspólnym życiu, które mają razem wieść.

Ta 19-latka jest naprawdę głupia, jeśli nie widzi, że dla mnie jest tylko odskocznią od rzeczywistości w domu. Mam z nią nieziemski seks i, jak dla mnie, jest to układ idealny. Ja spełniam jej zachcianki materialne, ona — seksualne. Kto to mówił o jakimś wspólnym życiu? — pyta sarkastycznie.

Zdradził również, że czasami niezwykle podnieca go, kiedy jego kochanka się dla niego poniża. Mężczyzna uważa to za niezwykle zabawne i pociągające.

Najwięcej zabawy mam z poniżania jej. Każe jej czasami zachowywać się jak zwierzątko, które skomli i błaga swojego pana o litość. Oczywiście nigdy nie zrobiłem jej żadnej krzywdy, ale nie mogę wyjść z podziwu, co ona jest w stanie dla mnie zrobić. No właśnie — dla mnie, czy dla tej nowej pary butów i koronkowych majtek? — zastanawia się Piotr.

Mężczyzna wie, że taki układ nie będzie trwał w nieskończoność, ponieważ pewnie niedługo jego kochanka zorientuje się, że robi z siebie tylko pośmiewisko i popychadło. Pomimo tego chce, aby ich niepisana umowa trwała jak najdłużej.

Zobacz zdjęcia:

kochanka
fot. Andrea, pexels.com

Piotr powiedział, co jego kochanka potrafi dla niego zrobić.

kochanka
Fot. unsplash.com rawpixel

Dla mężczyzny 19-latka jest tylko odskocznią od rzeczywistości.

kochanka
Andrew Tanglao, Unsplash

Dla luksusowych butów i ubrań 19-latka zrobi dla niego wszystko.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl