Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Kupił to w Lidlu. W środku znalazł coś, czego się nie spodziewał
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 14.04.2024 15:06

Kupił to w Lidlu. W środku znalazł coś, czego się nie spodziewał

Sklep Lidl
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Lidl jest z jednym najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce. Klienci tego dyskontu uwielbiają nie tylko produkty spożywcze, ale też innego rodzaju asortyment dostępny w przystępnych cenach. Znane są przypadki ogromnych kolejek ludzi czekających przed wejściem, aby zdążyć kupić takie produkty jako pierwsi.

Lidl zalicza wpadkę

Wpadka Lidla dotyczy właśnie tego rodzaju produktów, produktów z działu asortymentu produktów pozaspożywczych. Otóż Lidl do zaoferowania miał zestawy narzędzi, na przykład wkrętarki w przystępnych cenach i wysokiej jakości. Ale czy na pewno? Jeden z klientów twierdzi, że bardzo zawiódł się na tym co kupił tym razem w dyskoncie.

EN_01615086_0012.jpg
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, Sklep Lidl
45 złotych mniej za stek wołowy. A to nie wszystko, w Lidlu kupisz teraz mięso różnego rodzaju za pół darmo 500 plus w Lidlu. Sieć rusza z nieprawdopodobną ofertą

Kupił w Lidlu wiertarkę

Otóż klient miał zamiar kupić model wiertarkę Performance PBSPA 12 C3. Zadowolony kupił ją w pudełku, zapłacił i wyszedł ze sklepu. Kiedy otworzył pudełko okazało się, że w środku było coś innego niż myślał. Zamiast wiertarki Performance PBSPA 12 C3 w środku znajdować się miała… zwykła wiertarka PBSPA 12 C3 (nie z serii Performance).

Jak donosi serwis RadioZet Wiadomości:

Początkowo miał problem z uruchomieniem urządzenia. Potem okazało się, że baterie dołączone do zestawu były uszkodzone. Mężczyzna zwrócił też uwagę na dziwnie wyglądające naklejki, na których brakowało numeru seryjnego i nie zgadzała się np. prędkość obrotowa urządzenia. 

Lidl tłumaczy się z sytuacji

Sieć Lidl odniosła się do zdarzenia i wskazuje, że najprawdopodobniej zaistniała sytuacja nie była spowodowana błędem sieci, ale możliwymi działaniami osób trzecich. Sieć wydała następujący komunikat. Warto zwrócić uwagę na poważne potraktowanie sprawy i rzetelne podejście do jakości oferowanych produktów (cytat za RadioZet Wiadomości):

Dziękujemy za sygnał w tej sprawie – ta sytuacja jest niedopuszczalna i nie powinna mieć ona miejsca. Obecnie sprawdzamy przyczynę tego zdarzenia. Podejrzewamy, że wspomniana sytuacja mogła być spowodowana bezprawną ingerencją w towar po jego zakupie przez osobę trzecią, a następnie dokonanie zwrotu takiego towaru wbrew zapisom regulaminu Zasady Zwrotu Artykułów Przemysłowych