Tiktokerka pochwaliła się zakupem popularnej czerwonej szminki marki Bell. Kosmetyk jest dostępny w każdym markecie sieci Biedronka. Okazało się, że wcale nie jest on tak rewelacyjny, jak się do tej pory wydawało.

Influencerka Paulina Szymańska nagrała krótkie wideo na TikToka, w którym testuje jakość czerwonej szminki marki Bell z Biedronki. Dziewczyna nie poleca malować się nią przed kolacją.

Test popularnej szminki z Biedronki

TikTokerka Paulina Szymańska nagrała materiał wideo, w którym testuje popularną czerwoną szminkę marki Bell, którą bez problemu można zakupić w każdej Biedronce. Influencerka pochwaliła zapach kosmetyku, który podobnie jak puder z tej serii pachnie pierniczkami. Dziewczyna miała natomiast pewne zastrzeżenia co do trwałości i jakości szminki.

Według autorki nagrania szminka z Biedronki nie ma dobrego krycia, a jej rozprowadzanie pozostawia wiele do życzenia. Dopiero po nałożeniu dwóch warstw kosmetyk dobrze prezentuje się na ustach. Influencerka twierdzi, że szminka Bell z Biedronki zastygła w miarę szybko, ale jej konsystencja wciąż nie jest zachwycająca.

– Konsystencję ma taką masełkową. Delikatnie zastygła i uważam, że teraz wygląda dużo lepiej. Dalej jednak czuje, że jest taka mokra — mówi na nagraniu Paulina Szymańska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kosmetyk z Biedronki nie przeszedł również kolejnego testu tiktokerki i po przyłożeniu dłoni do ust, na skórze dziewczyny pozostał czerwony ślad. Paulina Szymańska nie poleca stosowania tej szminki przed ważną kolacją, ponieważ trwałość produktu nie należy do najlepszych. Influencerka pochwaliła jednak kosmetyk Bell za łatwość dokładania kolejnej warstwy i niską cenę, za jaką można nabyć go w Biedronce.

@paulinaaszymanska #pomadka #czerwonapomadka #bell #bellbiedronka #bellcosmetics #redlips #redlipstick #czerwoneusta #test ♬ dźwięk oryginalny – paulinaaszymanska

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

<iframe title=”YouTube video player” src=”https://www.youtube.com/embed/C10h_zlXVzo” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>