Zdradzony mąż został podwójnie skrzywdzony. Nie dość, że żona złamała mu serce, to jeszcze kobieta zostawiła go dla jego młodszego pasierba, którego wspólnie wychowywali. Jednak na zranionego mężczyznę miały czekać jeszcze gorsze wieści. Jakiś czas temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Marina ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim 20-letnik kochankiem, jego synem. O wszystkim donosi The Sun.

Popularna blogerka zdradziła swojego męża z pasierbem. Teraz 35-latka ogłosiła, że razem ze swoim byłym wychowankiem spodziewają się dziecka.

Mąż został zdradzony przez swoją żonę. Kobieta odeszła do jego syna

35-letnia Marina Balmasheva opublikowała wideo dla swoich obserwujących ludzi na Instagramie, na którym pokazuje moment, w którym ona i Vladimir „Vova” Shavyrin — który był jej pasierbem odkąd skończył siedem lat — dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka.

Na filmiku para wspólnie oczekuje na wyniki testu ciążowego. Kiedy okazuje się, że wyszedł on pozytywny, ukochani padają sobie w objęcia.

Podczas tego emocjonalnego momentu nie zabrakło łez, które wyglądają raczej na łzy szczęścia, niż smutku. Widocznie kochankom nie przeszkadza spora różnica wieku oraz to, że kobieta była kiedyś macochą swojego obecnego partnera.

Ona i Vlad zbliżyli się do siebie, kiedy młody chłopak wrócił na przerwę z uniwersytetu. Miał wtedy 19 lat i bardzo pomagał Marinie przy obowiązkach domowych oraz w opiece nad pozostałymi dziećmi.

Zanim Marina i ojciec Vlada, Alexey Shavyrin, się rozstali byli małżeństwem przez 13 lat. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa mężczyzny, a później wspólnie adoptowali pięcioro dzieci.

  1. Nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Cały czas jest przy nim ukochana żona
  2. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. „Będziemy za nim bardzo tęsknić”, pies nie żyje
  3. Mężczyzna przyszedł do szpitala z małą trumną. Powód rozbija serce na milion kawałków, ciężko powstrzymać łzy

Mąż nie może wybaczyć zdrady

W trakcie małżeństwa Mariny z Alexeyem kobieta schudła 58 kilogramów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta na bieżąco publikowała zdjęcia, które pokazywały jej walkę z otyłością.

Tym samym kobieta stała się popularną gwiazdą w Internecie. Wszyscy podziwiali jej wielką metamorfozę. Jednak pomimo tego, że schudła, nie udało jej się z byłym mężem doczekać własnego dziecka, którego Marina tak pragnęła.

Alexey wyznał, że odkrył romans żony z pasierbem, kiedy usłyszał jak uprawiają w nocy seks w ich rodzinnym domu. Jednak Marina ma inne zdanie na ten temat. Blogerka twierdzi, że jej związek z synem byłego męża zaczął się dopiero po ich rozwodzie.

— Wybaczyłbym jej zdradę, gdyby to nie był mój syn — cytuje jego słowa The Sun.

W dodatku wściekły mąż dodaje, że to jego była żona musiała uwieść mu syna. Jest przekonany, że „Vova” nie byłby to tego zdolny.

— Nie wstydzili się uprawiać seksu, podczas gdy ja byłem w domu — wyznał.

Teraz jego była żona spodziewa się dziecka z jego synem.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Марина Балмашева (@marina_balmasheva)

Blogerka opublikowała nagranie, na którym ona i jej były pasierb dowiadują się, że będą mieli dziecko.

mąż
fot. instagram.com/marina_balmasheva

Kobieta stała się popularna dzięki swojej metamorfozie.

mąż
fot. instagram.com/marina_balmasheva

Zdjęcie z jej pasierbem, kiedy on miał 7 lat wzbudziło spore kontrowersje wśród internautów. Teraz para spodziewa się dziecka.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na siedzibie TVP wieczorem pojawił się symbol. Ochrona i policja nie mogły nic zrobić
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Skrzynecka opowiedziała o walce z chorobą. Dotknęła nie tylko ją, ale i jej bliskich
  4. Mężczyzna przyszedł do szpitala z małą trumną. Powód rozbija serce na milion kawałków, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ksiądz o strajkujących kobietach: „rozwrzeszczana tłuszcza, która wykrzykuje wulgaryzmy”. Porównał też pielęgniarki do diablic
  6. Uparty szczeniak bez przerwy prosił, by wpuszczono go na kanapę. W końcu puściły mu nerwy
  7. Dziewczyna Artura Szpilki nad malowniczym strumieniem. Uwagę fanów przykuł jednak jej głęboki dekolt (FOTO)

Źródła: instagram.com, thesun.co.uk

 

Poprzedni artykułByła żona Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Od czasu diagnozy jej życie diametralnie się zmieniło
Następny artykułByła u szczytu kariery, niespodziewanie porzuciła świat kina i teatru. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl