Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Miałem już dość zrzędzącej żony, więc wpadłem w sidła kochanki
Anna Borkowska
Anna Borkowska 10.02.2024 19:50

Miałem już dość zrzędzącej żony, więc wpadłem w sidła kochanki

Miałem już dość zrzędzącej żony, więc wpadłem w sidła kochanki. Okazało się, że to koleżanka mojej córki
Miałem już dość zrzędzącej żony, więc wpadłem w sidła kochanki. Okazało się, że to koleżanka mojej córki, Fot. Pexels

Mam na imię Marek, a moje życie zaczęło się komplikować, gdy zdecydowałem, że potrzebuję odrobiny odskoczni od rutyny i zrzędzenia mojej żony, Katarzyny. Pech chciał, że wpadłem w pułapkę emocji z kochanką, która okazała się być koleżanką mojej córki. Wydarzenia, które miały miejsce w następstwie, wprowadziły burzliwe zmiany w moim życiu.

Moja żona wiecznie narzekała

Moja żona na początku małżeństwa była bardzo ciepła, ugodowa i pełna radości życia. Nasze pierwsze lata po ślubie były pełne uśmiechu i wspólnych chwil. Jednak po upływie kilku lat, zaczęły pojawiać się zmiany. 

Stopniowo, jakby po cichu, ta ciepła i pogodna osoba, którą poznałem, przemieniła się w kogoś zupełnie innego. Moja żona, która kiedyś była jak słońce rozświetlające każdy dzień, zamieniła się w prawdziwą zrzędę.

Marek: "Katarzyno, mam dość ciągłego narzekania i pretensji. Muszę gdzieś odpocząć od tego wszystkiego".

Katarzyna: "Ty zawsze uciekasz od problemów! Masz tu rodzinę, której potrzebujesz, a ty szukasz ukojenia gdzie indziej".

„Mam 43 lata i 19-letnią kochankę. Nie uwierzycie, co robi za nowe buty” Marcin: „Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci”

Z tą myślą w głowie poznałem Magdę

Była to atrakcyjna i pewna siebie kobieta, która zaoferowała mi ucieczkę od codziennej szarości. Poznaliśmy się na drinku w barze, do którego udałem się z najlepszym kumplem. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że ta atrakcyjna blondynka jest koleżanką mojej córki, Lidki.

"Marek, czasami trzeba się zrelaksować i cieszyć życiem. Nie musisz być uwięziony w rutynie" – powtarzała mi Magda.

Z każdym spotkaniem z Magdą czułem, że moje życie staje się bardziej emocjonujące, choć jednocześnie uświadamiałem sobie, jak bardzo to wszystko jest nieodpowiednie, ponieważ zupełnie przypadkiem, podczas rozmowy wyszło na jaw, że Magda jest daleką, ale jednak, koleżanką mojej córki.

Pewnego dnia, kiedy wróciłem do domu, Katarzyna zaczęła podejrzewać, że coś jest nie tak.

Katarzyna: "Marek, ostatnio jesteś dziwnie nieobecny. Co się dzieje?".

Marek: "Nic się nie dzieje, Katarzyno. Po prostu mam trochę więcej na głowie w pracy".

Katarzyna: "Nie wierzę ci. Coś jest nie tak, a ja nie zamierzam siedzieć cicho".

W międzyczasie nasza córka, Marta, zaczęła zauważać zmiany w naszym zachowaniu

Obserwując nasze napięcia, postanowiła porozmawiać ze mną prywatnie.

Marta: "Tato, co się dzieje z tobą i mamą? Czuję, że coś jest nie tak".

Marek: "Marta, to wszystko to tylko kryzys. Nic, o co musisz się martwić".

Jednak prawda zaczęła wychodzić na jaw, gdy w pewnym momencie zorganizowaliśmy rodzinne spotkanie. Katarzyna postanowiła porozmawiać o wszystkim otwarcie.

Katarzyna: "Marek, co się dzieje? Czuję, że coś ukrywasz".

Marek: "No dobrze, Katarzyno. Tak, zaszły pewne zmiany w moim życiu, ale to nic, czego nie dałoby się naprawić".

Katarzyna: "Co masz na myśli? O co chodzi?".

Marek: "Poznałem kogoś, kto sprawił, że czuję się szczęśliwy. Ale to nie jest powód, byśmy zakończyli nasze małżeństwo”.

Katarzyna była zszokowana, gdy dowiedziała się o moim związku z Magdą, a jeszcze bardziej, gdy zorientowała się, że to koleżanka naszej córki.

Katarzyna: "Marek, jak mogłeś? To jest nie do pomyślenia!".

Marek: "Katarzyno, zrozum mnie. To było z powodu tego, co między nami było".

Katarzyna: "Ale to nie uzasadnia zdrady! I to jeszcze z koleżanką naszej córki".

W wyniku tych wydarzeń nasze życie rodzinne stało się kompletnym chaosem. Marta była załamana, a ja zdałem sobie sprawę z błędu, który popełniłem. Przyszłość była niepewna, a próby naprawy związku z Katarzyną i naprawienia relacji z córką były trudne i czasochłonne.

W ostateczności zrozumiałem, jakie koszty ponosimy za decyzje podejmowane w chwilach słabości. Zdrada rodziła bolesne konsekwencje, których nie sposób było cofnąć. To był czas trudnych lekcji, a także szansy na odbudowę tego, co zostało zniszczone.

Tagi: samo życie
Marcin: „Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci”
znaki zodaki
pexels.com
Marcin szczerze przyznał, że mimo iż od kilku lat regularnie spotyka się ze swoją kochanką, nigdy nie zdecyduje się na zostawienie swojej żony. Powodem jego decyzji nie tylko jest dobro dzieci. Mężczyzna wyjaśnia, z czego nie mógłby zrezygnować: –Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci. Marcin przyznaje, że spotyka się ze swoją kochanką już 4 lata. Kobieta jest od niego młodsza i jest stanu wolnego. W końcu, po tylu latach spotkań kobieta przyznała, że chciałaby, by mężczyzna zostawił dla niej żonę. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma kilka powodów dla których, jak twierdzi, nigdy tego nie zrobi.
Czytaj dalej
"Byłam zastraszana przez kochankę męża". Joanna Opozda wydała komunikat
Joanna Opozda EA
Joanna Opozda
Wczoraj wybuchła prawdziwa medialna bomba. Joanna Opozda, po miesiącach milczenia na temat przyczyn rozpadu jej związku z Antkiem Królikowskim, przerwała milczenie. Opublikowała fragmenty konwersacji z byłym partnerem, by rozprawić się z plotkami na swój temat. Dzisiaj zamieściła oświadczenie, w którym stwierdziła, że była zastraszana przez kochankę męża.Lipiec upływa pod znakiem spektakularnych sporów pomiędzy dawnymi ukochanymi. Okoliczności rozstania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego stają się coraz bardziej zawiłe, a sama zainteresowana nie ukrywa swojego bólu w mediach społecznościowych. Teraz w otwarte karty postanowiła zagrać Opozda.
Czytaj dalej