Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 08.02.2020 12:39

Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

siostra
instagram.com/m.szpak_fans/

Michał Szpak wypracował sobie naprawdę dobrą karierę, ale kosztowało go to mnóstwo nerwów, sporo zawodów i stresu. Dziś obserwując swoją młodszą siostrę, zaczyna się o nią naprawdę martwić. Nie chce dopuścić, by przechodziła przez to samo co on.

Michał Szpak to artysta nieszablonowy. Wiadomo było, że przez swój ekscentryczny sposób bycia nie łatwo było mu zbudować swoją karierę. Poddawany ciągłej krytyce, często musiał udowadniać, że jest godzien miana prawdziwego artysty. Teraz boi się o swoją siostrę, która również zamierza wkroczyć w świat show-biznesu.

Siostra Michała Szpaka chce pójść w jego ślady

Najmłodsza siostra Michała Szpaka, 17-letnia Ewa postanowiła pójść śladami artysty. Jest muzycznie utalentowana i postanowiła pochwalić się światu swoim nagraniem. Michał Szpak był bardzo dumny z siostry, ale udostępnienie nagrania obudziło w nim pewne obawy.

Pod nagraniem śpiewu Ewy pojawiło się wiele komentarzy niezbyt przychylnych dziewczynie. Komentarze w tonie: śpiew zostaw swojemu bratu, głos do śpiewania przy ognisku, bo na pewno nie na miarę solistki, posypały się na młodą dziewczynę.

    1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
    2. Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz

Michał Szpak martwi się o siostrę

Pierwsze, amatorskie, jak przyznaje siostra Michała Szpaka, nagranie zostało obrzucone falą hejtu. Według informatora pisma Świat i Ludzie, dziewczyna bardzo to przeżyła, bo nie jest doświadczona w wystawianiu się opinii publicznej. Michał Szpak natomiast doskonale zna możliwości nieprzychylnych internautów i według tygodnika przyznaje, że nie chce by jego siostra w tak młodym wieku zaczynała karierę. To dopiero początek, podczas drogi na szczyt czekałoby ją jeszcze mnóstwo przykrości.

Artysta doskonale wie, co to znaczy być tak skrytykowanym. Po wydaniu pierwszej płyty skończył na pewien czas z mediami, zniszczony negatywnym przyjęciem jego muzyki i osoby. Dopiero kiedy dojrzał do roli artysty i nagrał drugi album, osiągnął status, o jakim marzył. Droga do sławy wymaga ogromnej dojrzałości, nic więc dziwnego, że brat przestrzega swoją, tak młodziutką jeszcze siostrę przed zbyt szybkim podjęciem tej drogi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak

Siostra Michała Szpaka ma w nim ogromne oparcie. Na pewno zadba o nią, gdy będzie chciała robić karierę.

siostra

Michał Szpak jest bardzo zżyty ze swoją rodziną.

Michał Szpak

Droga Michała Szpaka na szczyt nie była usłana różami. Artysta wykonał dużą pracę, by być na szczycie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piękny hołd dla Anny Jantar, w tym roku minie 40 lat od jej śmierci. Natalia Kukulska nie kryje wzruszenia
  2. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  3. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość

Źródło: pomponik.pl