Wagi to osoby przykładające dużą wagę (cóż za gra słów) do harmonii i dobrych relacji z otoczeniem. Zobacz, jak wygląda miłosny horoskop dla Wag na zbliżające się lato!

Wagi to osoby nadzwyczaj eleganckie, z dużym wyczuciem stylu. Lubią być rozpieszczane i komplementowane. Są ciepłe i niezwykle przyjazne otoczeniu. Mają wielu przyjaciół i uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie. Są niepoprawnymi romantykami. Wagi to osoby z klasą.

Horoskop dla Wag

Tego lata Wagi odnajdą wreszcie upragniony spokój. W pełni oddadzą się życiu rodzinnemu i odpoczną na zasłużonym urlopie. Ich zszargane nerwy uspokoi długo wyczekiwana podróż. Ustabilizują się ich finanse oraz zdrowie. Mimo że tegoroczne lato nie zapowiada rewolucji w ich życiu, to jednak zdecydowanie mogą liczyć na możliwość odpoczynku i złapania oddechu przed zimą. Zima to pora roku, za którą osoby spod znaku Wagi nieszczególnie przepadają.

Wagi słyną z zamiłowania do elegancji i luksusu. Zdarza im się wydawać pieniądze na drogie ubrania czy meble. Nie zawsze są w tym jednak roztropne, zdarza im się zaszaleć. Tego lata w końcu oszczędzą pieniądze. Osoby spod znaku Wagi znane są z dobrego zdrowia. Tego lata to nie powinno się zmienić, jednak być może znajdą w końcu czas na badania kontrolne takie, jak wizyta u okulisty czy dietetyka. Będą miały dużo czasu dla siebie. Dobre zdrowie może być wynikiem ich zamiłowania do jakości. Przy wyborze wina nie wybiorą tego za 13 złotych, wydadzą więcej pieniędzy, ale nie będą mieć poczucia, że piją coś słabej jakości. To samo tyczy się jedzenia. Osoby oskarżające ich o szastanie pieniędzmi zazwyczaj nie są przez nie wysłuchiwane. Wagi doskonale zdają sobie sprawę ze swoich potrzeb i na tym polu ciężko nimi manipulować. Wagi cenią elegancję, nie przywiązują jednak dużej wagi do trendów. Moda przemija, styl nigdy.

Horoskop miłosny dla Wag

W życiu uczuciowym Wag nie zanosi się na duże zmiany. Poznają osobę, która ich doceni i ukoi ich nerwy. Ze znajomości tej nie wyniknie jednak płomienny romans, a serdeczna przyjaźń. Sparowane Wagi zaczną bardziej doceniać swoją drugą połówkę. Z pewnością w dbaniu o związek pomoże wspólny wyjazd lub długa rozmowa przy winie. Na to wszystko latem Wagi znajdą bardzo dużo czasu. Wagi najlepiej dogadują się Strzelcami, jednak z uwagi na ich naturę, inne znaki także znajdą u nich zrozumienie. To urodzeni dyplomaci.

Wagi zaczną doceniać przyziemne gesty i drobiazgi. Pozytywnie wpłynie to na relacje zarówno z ich współpracownikami, jak i partnerem. Lato będzie dla nich wyjątkowo dobrym czasem na naprawienie rozmaitych relacji i odstresowanie się. Dobrym pomysłem będzie wyjazd w egzotyczne miejsce np. Karaiby albo Tajlandia. Sprawdzi się też polskie morze. Osoby spod tego znaku to urodzeni romantycy. Od partnera oczekują częstego wyznawania uczuć i dużej dawki czułości. Sami też lubią rozpieszczać i są w tym naprawdę wyśmienici.

Miłosny horoskop dla Wag – Wolne Wagi

Wagi to osoby eleganckie, znający się na modzie, z dużym poczuciem estetyki. Niewątpliwie cechy nie pozostają obojętne dla płci przeciwnej. Osoby spod tego znaku bardzo często nie mogą opędzić się od adoratorów. Miłujące się we flircie te słynące z równowagi znaki czekają na prawdziwą miłość. Na nią nie ma jednak co liczyć. Gwiazdy nie są łaskawe, jeśli chodzi o ten temat w lecie 2019. Cóż, zawsze nadejdzie kolejne 😉

Single postawią na pielęgnowanie relacji z przyjaciółmi. W lipcu postanowią zająć się domowym ogródkiem. Zapragną w nim więcej kwiatów i dekoracji. Często gościć w nim będą owych przyjaciół, aby wspólnie sączyć wino i zajadać się przygotowanymi przez nich potrawami. Wagi uwielbiają spełniać się w roli gospodarzy. Mogą wówczas zabłysnąć swoim wyczuciem stylu i ciepłem. To definitywnie ich żywioł. Przyjaciele są im niezbędni niczym tlen. Bez nich, Wagi czują się przygnębione i ani romantyczna relacja, ani dobra praca nie są w stanie tego zmienić. Przyjaźnie pielęgnują jak mało kto. Miłosny horoskop dla Wag zahacza również o kontakty przyjacielkie, a te bardzo rozkwitną, jak każdego lata.

Miłosny horoskop dla Wag – lato 2019

Sparowane Wagi zaczną troszczyć się o swojego partnera jeszcze bardziej niż miały to w swoim zwyczaju przez cały związek. Zapragną go rozpieszczać i obdarowywać prezentami. Weekend w SPA wraz z pobytem w saunie i kąpielą w basenie to pozycja obowiązkowa dla tych znaków zodiaków niemal w każdej porze roku. Nie inaczej będzie w lecie. Tym razem jednak sprezentują go swojemu partnerowi. Razem będą wypoczywać i cieszyć się drobnymi chwilami przyjemności. Dla Wag właśnie one stanowią priorytet w życiu. W lecie wagi będą, więc zadowolone.

Wagi przestaną wspominać swoje dawne miłości. Skoncentrują się na osobie u swojego boku. Jak już wcześniej pisaliśmy, tego lata wyjątkowo odpoczną. Muszą jednak uważać na to, by zbytnie odstresowanie się nie wpłynęło na ich podatność na flirty. Trzeba przyznać, że mimo iż będąc w związku, nie mają tendencji do zdradzania partnera, to jednak przesadne flirty mogą być powodem kłótni w relacji. Wagi nie odnalazłyby się w związku ze zbyt zaborczym parterem. Czułyby się tłamszone i oskarżane o drobiazgi. Wybierają zatem znaki podobne do siebie, takie jak Strzelec czy Bliźnięta. Jeśli romans, to tylko z nimi. No dobra, Barany, Lwy i Raki też wchodzą w grę. Z daleka trzymają się jednak od Wodników i Skorpionów. Miłosny horoskop dla Wag raczej rzadko winszuje powodzenie takim połączeniom.

Znak zodiaku – Wagi

„Nie potrzebuje nikogo, kto nie potrzebuje mnie” to dewiza osób spod znaku Wagi. Dążą one do harmonii, a z pewnością nie należy do nich uganianie się za osobą, która nie życzy ich sobie w swoim życiu. Nigdy się nikomu nie naprzykrzają. Wagi uwielbiają intelektualne dysputy i uwielbiają, gdy mają możliwość prowadzenia inspirujących dyskusji. Nie łatwo je obrazić, a jeśli już to na chwilę. Szybko zapominają urazy. Mają duży potencjał intelektualny, jednak rzadko go w pełni wykorzystują. Sprawcą takiego stanu rzeczy jest ich wrodzone lenistwo. To nie jest tak, że wagi nie lubią pracować. Po prostu niesamowicie cenią one chwile drobnych przyjemności takich jak obiad w eleganckiej restauracji czy wyjście do kina. Często kosztem pracy, w pełni się im oddają. Wagi bardzo rozpieszczają swoje pociechy.

Kamienie sprzyjające Wagom to diament, opal, szafir oraz szmaragd. Planeta nimi rządząca to z kolei Wenus. Malwa, figowiec pospolity czy aloes to rośliny, którymi wagi powinny się otaczać. Ten drugi to nic innego jak gatunek drzewa, z którego zrywane są uwielbiane przez dużą rzeszę ludzi, figi. Ulubionymi kolorami Wag są różowy oraz niebieski. Jeśli chcesz zrobić Wadze przyjemność, zabierz ją na luksusowe wakacje lub kup duży bukiet kwiatów. Zawsze sprawdzi się również biżuteria.

Wagi bywają mocno przewrażliwione na swoim punkcie. Jeżeli nie będziemy ich wystarczająco podziwiać, moga poczuć się urażone i zdołowane. Właśnie wtedy najbardziej poszukują adoracji. Trzeba nauczyć się z nimi postępować. Wagi to urokliwe, ale i czasami narcystyczne stworzenia. Najbardziej cenią spokój. Bywają podatne na manipulacje, bo czasem zamiast uporczywego dążenie do prawdy wybierają błogą ignorancję. Niektórzy łatwo mogą to wykorzystać. Wagi jednak wychodzą z założenia, że nie ma sensu tracić nerwów na podejrzewanie innych o złe intencje. Wszystko i tak wyjdzie w praniu.

Miłosny horoskop dla Wag – kariera, a uczucia

Wagi zazwyczaj przekładają uczucia nad karierę. Owszem, lubią dobrze zarabiać, jednak pracoholizm im nie grozi. Są to osoby, które stawiają wyraźną kreskę między życiem prywatnym a zawodowym. Nigdy nie poświęcą weekendu z ukochaną osobą, w celu nadrobienia zaległości w pracy. Są to przedsiębiorcze, inteligentne osoby jednak nie są przesadnie ambitne. Czyni to z nich wyśmienitych parterów. Wagi, które nie dogadują się ze swoją połówką, raczej nie rzucą się w wir pracy, aby zapomnieć o swoich problemach. Prędzej umówią się z przyjaciółmi lub zaplanują z nimi wspólny wyjazd. Spokój psychiczny jest dla nich nie do przecenienia. Miłosny horoskop dla wag niezapowiada na tym polu zmian.

Osoby spod tego znaku nie przepadają za wyścigiem szczurów, charakterystycznym dla korporacji, dlatego często decydują się na własny biznes. Nie lubią także różnorodności powierzanych im zadań, bo wywołuje w nich ona poczucie bezradności. Wagi to bardzo oddani przyjaciele i towarzysze zabaw. Nie przejawiają tendencji do zazdrości, przynajmniej na polu zawodowym. Przeciwnie są dumni z sukcesów swoich przyjaciół i uwielbiają je celebrować. To bardzo rzadka i szalenie pozytywna cecha.

Miłosny horoskop dla Wag – Relacje z innymi

Wagi najlepiej dogadują się z Bliźniętami, Baranami, Strzelcami oraz Wodnikami. Spore wyzwanie może natomiast stanowić dla nich relacja ze Skorpionem, Rakiem lub Koziorożcem. Osoby spod znaku Wagi są bardzo ciepłe w kontaktach interpersonalnych i łatwo zjednują sobie ludzi. Potrafią nawiązać z nimi kontakty niemal wszędzie. Łatwo nawiązują przyjaźnie i choć mają ich wiele, nie zaniedbują żadnych. Jak już wcześniej pisaliśmy, warto pamiętać o tym, by ich doceniać. Komplementy i miłe słowy są dla nich symbolem aprobaty i potwierdzeniem ich wartości. Czułe Wagi bardzo tego potrzebują.

Relacje ze znakami takimi jak Skorpion czy Rak może być problematyczne, bo znaki te słyną ze swojej emocjonalności i wrażliwości. Co za tym idzie, w ich życiu nie brakuje dramatów. Waga natomiast od dramatów stara się być najdalej jak tylko możliwe. Ceni przecież harmonię i równowagę emocjonalną. Waga nie jest znakiem przesadnie upartym. Ma swoje zdanie, ale często chodzi na kompromisy, gdyż nie ma siły wewnętrznej na konflikty. To powoduje, że niezwykle łatwo się z nią dogadać. Osoby, które ze sprzeczek i dramatów potrafią często czerpać energię, wykończyłyby ją psychicznie. Waga, w trosce o swoje zdrowie psychiczne powinna ich unikać.

Znane osoby spod znaku Wag

Do grona znanych osób spod znaku Wag zaliczają się:

  • Eminem (ur. 17 października 1972) – amerykański raper, znany z takich hitów jak „Without Me” czy „Lose Yourself”.
  • Emilia Clarke (ur. 23 października 1986 w ) – brytyjska aktorka. Odtwórczynii Daenerys Targaryen w serialu HBO, „Gra o Tron. Ostatnio podziwiać ją mogliśmy w „Hanie Solo”.
  • Kate Winslet (ur. 5 października 1975) – angielska aktorka filmowa, znana z „Titanica” czy filmu „Lektor”.
  • Rita Hayworth (ur. 17 października 1918) – amerykańska aktorka, znana z filmów takich jak „Gilda”, „Cover Girl” czy „Dama z Szanghaju”.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miłosny horoskop na lato dla Ryb
  2. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
  3. 17 rzeczy, których jedzenie zapobiega rakowi [ZDJĘCIA]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości [FOTO]
Następny artykułOstatni wywiad Agnieszki Kotulanki przed śmiercią. Jej słowa do dziś łapią za serce